W przestronnej pracowni komputerowej panują świetne warunki do doskonalenia warsztatu projektanta. Studenci mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt i oprogramowanie. Mogą zrealizować i dopracować każde przedsięwzięcie: od grafiki, fotografii, po projekty obiektów 3D i dopracowanie szczegółów swojego portfolio.

Z czego można korzystać?

Pracownia komputerowa jest wyposażona w komputery Apple z programami graficznymi: Adobe Master Collection CS5 oraz Adobe Creative Cloud, w tym m.in. InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat Pro. Studenci korzystają ze sprawdzonych programów do edycji audio i wideo, m.in. Adobe Premiere Pro, After Effects, Audition, a także aplikacji do projektowania 3D: AutoCad, Rhinoceros, SolidWorks i 3ds Max. Laboratorium jest dodatkowo wyposażone w tablety graficzne i skanery.

Czego można się tu nauczyć?

To świetne miejsce, by nauczyć się obsługi programów do projektowania grafiki, edycji zdjęć i filmów, zacząć tworzyć moodboardy oraz portfolio. Nasi studenci poznają tutaj cyfrowe i offsetowe techniki drukarskie oraz tajniki poligrafii.

komputerowa 1 790

komputerowa 2 790x526