Ewa Duda-Maciejewska

Strategia marki

Marketingiem, badaniami oraz komunikacją zajmuje się od ponad 20 lat współpracując z przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych oraz organizacji pozarządowych. Z wykształcenia socjolog (MA, Lancaster University); z zawodu marketingowiec – koncern PepsiCo Poland; strateg - twórca i szef działu strategii BBDO Warszawa; wykładowca i trener – Centrum Edukacji Obywatelskiej; przedsiębiorca – współwłaścicielka firm marketingowych. Członkini Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. Laureatka 12 nagród EFFIE - wyróżniających interdyscyplinarne zespoły (marketingowców, badaczy, projektantów, mediowców) za efektywność tworzonych kampanii marketingowych. Ze School of Form związana już na etapie dopracowywania strategii szkoły, prowadzi zajęcia z zakresu budowania marki.