Sebastian Krzywak

Rysunek

Studiował malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz w Instytucie Sztuki w Zielonej Górze. Stypendysta BZ WBK, laureat konkursu Salted Candy 2009. Zajmuje się głównie malarstwem i rysunkiem. Wykładowca w katedrze interdyscyplinarnej Wydziału Edukacji UAP. Współkurator dwóch edycji projektu „sztuka w przerwie” (2007-2008), współtwórca festiwalu madeinpoznan (2008-2010). Prezentował swoje prace m.in. w Galerii Nowa, Starter i ON w Poznaniu, Galerii Leto w Warszawie, Galerii PWW w Zielonej Górze, BWA w Lesznie, Wieży Ciśnień w Koninie, BWA w Bielsku Białej, Wozowni w Toruniu i Kulturbrauerei w Berlinie oraz w przestrzeniach pozainstytucjonalnych. Uczestniczył w piątej edycji projektu Roberta Kuśmirowskiego „No Budget Show 5%” w Lublinie. Współpracuje z Galerią Nowa w Poznaniu.