Kamil Jerzykowski

Materiał, struktura, nowe technologie w mediach/designie

Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa ASP w Poznaniu (2005) w pracowni prof. Aleksandra Kuczmy. Współałożyciel Ah&Oh Studio. Zajmuje się tworzeniem koncepcji marek i produktów, szczególnie w kontekście projektowania opakowań. Jego projekty były prezentowane na wystawach w MoMA w Nowym Jorku, w Kopenhadze i Saint-Étienne oraz w takich publikacjach, jak "Product Design in Sustainable Era" (TASCHEN), Boxed and Labelled 2 (Gestalten), Magic Packaging (DesignerBooks), Logology2 (Victionary) i innych. Prace studia Ah&Oh były opisywane w prestiżowych serwisach poświeconych projektowaniu.