Michał Piasecki

Projektowanie interakcji człowiek-komputer

Specjalista w dziedzinie projektowania parametrycznego i cyfrowego wspomagania wytwarzania. Jest współzałożycielem Tylko.com, start-upu którego celem jest digitalizacja rynku meblowego. Współpracował z wieloma projektantami produktu oraz architektami, w tym z Joris Laarman Studio dla którego stworzył skrypty generujące serię drukowanych 3d krzeseł MicroLattice. Aluminium Chair z tej serii znalazła się w kolekcji Moma w Nowym Jorku i Vitra Design Museum. Tworzy niestandardowe oprogramowanie, skrypty i modele parametryczne, które wspomagają generowanie, zarządzanie i produkcję złożonej geometrii. Michał uczy projektowania parametrycznego na specjalności Industrial Design na School of Form. Michał Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, Institute of Advanced Architecture of Catalonia (Iaac) oraz Msc Adaptive Architecture and Computation na Bartlett, UCL.