Gra planszowa, która przenosi uczestnika do Akademika. Za siedem dni będą miały miejsce dwa  bardzo ważne wydarzenia - impreza wszech czasów oraz ogromnie ważny egzamin! Trzeba  się do nich przygotować i zdobyć kilka niezbędnych rzeczy. Musisz wybrać swojej priorytety i zdecydować, w jakich przygotowaniach chcesz wziąć udział. Podczas zabawy należy pamiętać o współpracy z zespołem, utrudniając działania grupie przeciwników. Po Akademiku krąży pani kierownik, która nie może zobaczyć niczego podejrzanego - strzeż się! Gra wzbogacona jest o historie z życia akademika, które umożliwiają poczucie jego atmosfery, potęgując wrażenie bycia jego mieszkańcem.

School of Form | Projekty studentów

Projektantka: Marta Kujawska

materiał:  papier 350 gramowy, plexi, oraz plasik
promotor: Edgar Bąk (communication design), Norbert Leśniewski (filozofia)