Celem projekt "PSIE Human-Animal Interaction w kontekście wspomagania szkolenia psów i komunikacji z nimi" było zarysowanie możliwości stworzenia systemu rozwiązań wspierających właściciela w uczeniu psa podstawowych czynności (takich jak chodzenie na luźnej smyczy) oraz rozwiązywaniu problemów (np. z reakcją na nietypowe sytuacje). Jej zwieńczeniem jest opracowanie dwóch obiektów i aplikacji, z których pierwsze służy za przykład tego, jak nieskomplikowane technicznie narzędzie może ułatwić codzienną naukę, a drugie z rozwiązań jest projektem znacznie bardziej złożonym o wielu zastosowaniach i bogatej perspektywie rozwoju.

School of Form | Projekty studentów

School of Form | Projekty studentów

Projektantka: Marta Jagielska
promotor: Agnieszka Szóstek (communication design), Dawid Wiener (psychologia)