School of Form

Profil Kandydata

Image is not available
Slider

Na studia magisterskie w School of Form zapraszamy absolwentów wzornictwa, architektury, projektantów mody, grafików, projektantów interakcji, inżynierów, projektantów zieleni czy krajobrazu. Każdy z was wniesie w studia swoje unikalne doświadczenie, umiejętności i narzędzia projektowe. Razem stworzycie multidyscyplinarne zespoły kreatywnych myślicieli – projektantów przyszłości.

Studia stacjonarne II stopnia kierujemy do osób posiadających podstawy i narzędzia projektowe, które nie tylko chcą doskonalić swój warsztat, znajomość całego procesu i metody pracy, ale także zdobyć istotną przewagę konkurencyjną na rynku.

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ SWPS

School of Form jest katedrą wzornictwa Uniwersytetu SWPS, pierwszej w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej niepublicznej uczelni wyższej, która otrzymała uprawnienia uniwersyteckie.

Uczelnia jest prestiżową jednostką naukową, co potwierdza ocena Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (2013 r.) oraz zgoda na uruchomienie studiów II stopnia. Silną pozycję Uniwersytetu SWPS na rynku edukacyjnym podkreśla stała obecność w rankingach.
Uniwersytet SWPS wyróżnia:
- ponad 20 lat doświadczenia
- ponad 16 500 studentów
- kampusy w pięciu miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Sopocie
- wybitna kadra: blisko 80 profesorów, 60 doktorów habilitowanych, 195 doktorów
- ponad 30 kierunków studiów licencjackich i magisterskich, 100 kierunków studiów podyplomowych, 3 kierunki studiów doktorskich
- 7 uprawnień doktorskich, 3 uprawnienia habilitacyjne
- średnio 33 publikacje dziennie w mediach mainstreamowych.

Po ukończeniu studiów otrzymacie tytuł magistra i dyplom Uniwersytetu SWPS, na kierunku Wzornictwo na Wydziale Zamiejscowym w Poznaniu.

Więcej informacji na stronie www.swps.pl