Umiejętne zakomunikowanie oczekiwań, ograniczeń, pomysłów i finalnej koncepcji tworzy fundament udanego projektu. Lekcję projektowania komunikatu podczas wydarzenia ARENA DESIGN 2019 poprowadzi Danil Daneliuk.

danil 1

Podczas lekcji rozbierzemy komunikowanie na atomy i skupimy się na budowie połączeń pomiędzy obiektem a człowiekiem.
Przejdziemy przez różne przykłady budowania dialogu i zobaczymy jak ważne jest tworzenie przestrzeni dla merytorycznej dyskusji.

Lekcja projektowania komunikatu poprowadzona zostanie przez Danila Daneliuka, projektanta, fotografa i wykładowcę School of Form.
Dzieląc się doświadczeniem ze współpracy z takimi markami jak Schattdecor, Volkswagen czy NAP, Danil pokaże jakimi narzędziami posługuje się w budowie komunikatu,
jak ważne jest życiowe doświadczenie, dźwięk, zapach, tekstura, światło elementy werbalne i wizualne i jak mogą wpłynąć na odbiór produktu.

Termin: 14 marca 2019, godz.11.00-13.00

Miejsce: Pawilon 5, antresola

Udział w warsztacie jest możliwy po rejestracji przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się u dołu strony.

Liczba miejsc - 20

O prowadzącym

Danil kw

Danil Daneliuk

Absolwent domestic design (2016), zajmuje się projektowaniem tożsamość marek. Fotograf i wykładowca School of Form. Pracował z Fujitsu Siemens, Wrigley, Ukrainian Center for Cycling Expertise, Norway Embassy, AIDS Alliance, Concordia Design, Schattdecor, Wydziałem Rozwoju Miasta Poznań, tre, Orska, Volkswagenem i innymi. Laureat nagrody głównej w konkursie Młodzi na Start 2017, organizowanej przez Elle Decoration. Autor identyfikacji wizualnej wystawy Empatia Teraz!.

Powyższe wydarzenie adresowane jest do subskrybentów naszego newslettera.

Wysłanie zgłoszenia udziału w wydarzeniu będzie uznane za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji uczestnictwa w wydarzeniu (więcej szczegółów dot. przetwarzania danych osobowych)