Innowacja nie jest nowym produktem czy rozwiązaniem technologicznym. Jest nią kultura firmy, czyli inny od dotychczasowego sposób myślenia — uważa Zuzanna Skalska, wykładowca i ambasadorka School of Form, analityk trendów dizajnu, innowacji i biznesu. Po sukcesie pierwszej poznańskiej edycji stworzonych  i prowadzonych przez nią warsztatów Master Class: Business Tranformation by Design, zapraszamy na drugą, tym razem warszawską odsłonę, która odbędzie się już 13-15.06.2019!

42A3548

Szkolenie typu Pressure Cooking zapewni intensywne bodźce przez cały czas trwania, na poziomie najnowszej wiedzy oraz pracy w interdyscyplinarnych zespołach. W trakcie Masterclasses uczestnicy otrzymają wiele konkretnych narzędzi i wskazówek, które pozwolą zwiększyć skuteczność w roli twórcy kultury zapewniającej tworzenie innowacji. Dowiedzą się jak:

• przeprowadzić transformację biznesu, wykorzystując metody wypracowane przez świat designu?
  • budować scenariusze przyszłości, opierając się na trendach?
  • zbudować wartość dla klienta dzisiaj, opierając się na przyszłych potrzebach użytkowników?
  • zarządzać miękkimi komponentami, które zaczynają mieć coraz większe znaczenie dla klientów i pracowników?
  • zarządzać komunikacją i percepcją klienta i pracownika, opierając je na najważniejszych dla nich wartościach?
  • organizować i zarządzać procesem generowania innowacji zorganizowanym wokół wartości dla klienta?
  • rozumieć kompetencje przyszłości i jak je wykorzystać?

Zapisz się!

Zuzanna

Zarządzanie transformacją jest jednym z najtrudniejszych procesów, z jakimi mierzą się menedżerowie i liderzy w organizacjach. Dotyka niemal każdego obszaru firmy i dokonuje się w wielu różnych wymiarach jej egzystencji, od twardych procesów po najbardziej wrażliwą sferę jaką jest kultura organizacji. Transformacja jest szczególnie cenna, jeśli zawiera w sobie komponent innowacji, przede wszystkim takiej, która nie jest efektem dyrektyw zarządu, ale pro-aktywności ludzi w całej organizacji. Jak dzięki niej doskonalić firmę i budować jej unikalną pozycję na rynku? Zapraszam na kolejną edycję naszego Masterclass: Business Transformation by Design

Zuzanna Skalska

42A3459

O Master Class:

13-15 czerwca 2019, godz. 9.00-19.00
Miejsce: Uniwersytet SWPS, Warszawa, ul. Chodakowska 19/31

Kliknij,  by uzyskać więcej informacji.