ELLE About Fashion to pierwsza organizowana przez magazyn ELLE konferencja skierowana do kobiet interesujących się modą, trendami, świadomie budujących swój styl, chcących się zainspirować i posłuchać najlepszych autorytetów z dziedziny mody i urody. Partnerem wydarzenia jest m.in. School of Form.

Całodniowa konferencja odbędzie się 6 kwietnia w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. W programie jest 17 prelekcji skupionych wokół trzech bloków tematycznych: Fashion Now, Fashion Future i Beyond Fashion. Atrakcją wydarzenia będzie apartament ELLE, w którym Czytelniczki będą mogły wejść do świata ELLE, spotkać się z twórcami magazynu a także wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez redakcję i partnerów wydarzenia – Apart i Sisley.

„Już od 25 lat ELLE odkrywa trendy i nowe nazwiska, inspiruje Polki w budowaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Mówi o modzie w bliski i przystępny sposób. Dlatego ELLE About Fashion to kameralna konferencja o kobietach i dla kobiet. Przygotowaliśmy szereg ciekawych, merytorycznych prelekcji. Chcemy zaprosić nasze Czytelniczki do świata ELLE, zainspirować je i porozmawiać o tym, co się dzieje wokół nas przez pryzmat trendów i mody” – mówi Marta Drożdż, redaktor naczelna ELLE.

W ramach konferencji wykładowca School of Form, dr Piotr Szaradowski przedstawi prezentację pt. Haute couture, czyli dlaczego każda z nas chce być przez chwilę księżniczką.

Prelegenci 800x800 FB16

Wśród zaproszonych gości są poza tym m.in. projektantka Gosia Baczyńska, światowa specjalistka ds. trendów w modzie Marlena Woolford, założycielka GeekGoesChic Kasia Gola, socjolożka biznesu Marta Karwacka, przedsiębiorczyni Olka Kaźmierczak. A także artystka Katarzyna Nosowska i dziennikarki Paulina Młynarska oraz Magda Mołek.

Wstęp na konferencję jest płatny.
Szczegóły i bilety dostępne są na stronie elleaboutfashion.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Kinga Baranowska