Projektant komunikacji to obecnie coraz bardziej popularna i potrzebna na rynku profesja. O tym czym się zajmuje, kto jest jego klientem i jakie zawodowe wyzwania podejmuje na co dzień przekonamy się 25 maja podczas Drzwi Otwartych Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Zapraszamy na wykład Filipa Zagórskiego, wykładowcy School of Form. Będziemy również odpowiadać na wszystkie pytania kandydatów przy stanowiskach Działów Rekrutacji.

Filip 3

Z każdej niemal strony otaczają nas komunikaty w różnej formie i treści - ulotki, opakowania, strony internetowe, logotypy, reklamy. Kto właściwie zajmuje się ich projektowaniem? Jak wygląda proces tworzenia komunikacji od podszewki i jakie cechy powinna mieć dobrze zaprojektowany komunikat? Zapraszamy na wykład Filipa Zagórskiego, projektanta i partnera w studiu Type2, wykładowcy School of Form. Na przykładach wybranych realizacji Type2 prześledzimy „od kuchni” proces projektowania i wdrożenia konkretnych projektów oraz poznamy wyzwania z nimi związane. Poznamy m.in. proces powstawania identyfikacji wizualnej Muzeum Narodowego w Warszawie czy Warszawskiego Transportu Miejskiego. Spotykamy się na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w sali S305.

13.30-14.30
Warszawa

Wcześniej, od 11.00 czekamy na wszystkich tych, którzy mają pytania dotyczące studiów. Zapraszamy do sali S305.

Filip Zagórski

Filip 2

Projektant / Wykładowca School of Form / Partner w Type2.
Ukończył z wyróżnieniem Wydział Grafiki ASP w Warszawie i Uniwersytet Sztuk IUNA w Buenos Aires. Od ponad 10 lat pracuje jako projektant i dyrektor kreatywny. Wykładał komunikację wizualną w Meksyku, Indiach i Chinach, a obecnie w School of Form w Poznaniu i Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Type2 to studio projektowe z siedzibą w Warszawie i Nowym Jorku. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej. Stworzyliśmy kompleksowe rozwiązania w tym zakresie m.in. dla Muzeum Narodowego w Warszawie. Wierzymy, że ponadczasowy design tworzy lepszą rzeczywistość.

Drzwi Otwarte Uniwersytetu SWPS  - szczegóły i zapisy.

Monika Wyszomierska