Element Talks to największa konferencja dla projektantów graficznych w Polsce poruszająca praktyczne aspekty pracy w branży kreatywnej. Szósta edycja wydarzenia odbędzie się 8 i 9 czerwca i tym razem będzie częścią European Design Festival 2019, który na kilka dni zamieni Warszawę w europejską stolicę projektowania graficznego. Cieszymy się, że w tym roku jesteśmy partnerem wspierającym konferencji!

Bez nazwy 2 05

Temat przewodni tej edycji to Portfolio is Dead. Uczestnicy konferencji zastanawiać się będą nad tym czy portfolio jest jeszcze wizytówką projektanta? A może w dzisiejszych czasach ważniejsze są inne umiejętności/kompetencje? Jeśli tak, to jakie? W jaki sposób projektanci powinni  się rozwijać i czego mogą się spodziewać w najbliższych latach w swojej branży? Jakie nowe technologie mają do dyspozycji? A może powinni wyjść poza własna branżę i otworzyć umysł na zupełnie inne dziedziny? W tym roku uczestnicy będą mieli do wyboru dwie ścieżki tematyczne jednocześnie. Na scenie głównej prelegenci będą mówić o doświadczeniach, umiejętnościach miękkich, inspiracjach, odkryciach, obserwacjach. A na scenie eksperckiej skupią się na bardziej precyzyjnych zagadnieniach dotyczących technologii, sposobu pracy, narzędziach czy prawie autorskim.

Jako partner wspierający Element Talks będziemy obecni w przestrzeni konferencji. Pokażemy historie naszych absolwnetów oraz zaprosimy do doświadczenia... estetyki interakcji, dzięki interaktywnej instalacji Magnetio autorstwa naszych absolwentek - Magdy Kurowskiej i Kamili Koźmiańskiej.

Zapraszamy także na organizowany przez nas warsztat "Kompetencje projektanta przyszłości", który poprowadzi Kasia Kończak, wykładowca School of Form. Warsztat odbędzie się 8 czerwca w godzinach 15.30-17.30, na uli. Mińskiej 65 (studio Kapsel).

Jego uczestnicy dowiedzą się jak sygnały zmian wpływają na oczekiwania klientów, zdiagnozują wartości, które będą ważne dla klientów przyszłości, zaprojektują, jaka będzie rola projektanta przyszłości w dostarczaniu tych wartości klientowi. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych studiami w School of Form.

Zapisy i szczegółowe informacje

11119316 1044154905604029 6706810466440076205 o

Zachęcamy do udziału w konferencji Element Talks. Bilety na wydarzenie można zakupić tutaj.

Korzyści w ramach biletu:

– Dwa dni wykładów
– Dwie sceny: główna i ekspercka
– Prelegenci z całego świata
– Kameralne konsultacje z prelegentami
– Praktyczne warsztaty
– Dostęp do listy uczestników i możliwość budowania kontaktów jeszcze przed wydarzeniem
– Rozbudowane sesje networkingowe
– Torby konferencyjne – Stoiska w ramach Element Market i strefy Element Eats z bogatym wyborem przekąsek
– Afterparty