Z radością informujemy, iż komisja programu stypendialnego Stypednium od Firm w składzie: dr Anita Basińska (kierownik katedry projektowania Uniwersytetu SWPS), Jola Starzak (kierownik kierunku wzornictwo) prof. Bianka Rolando, Danuta Pawlik (Schattdecor) i Beata Kierzkowska-Redźko (Happy Coloer), podjęła decyzję o przyznaniu stypendium kandydatom, którzy w wyniku egzaminu wstępnego, zostali przyjęci do grona studentów kierunku wzornictwo w School of Form.

Otrzymane stypendium pozwala obniżyć kwotę czesnego o 50% w pierwszym roku trwania studiów. Fundatorem stypendiów oraz wieloletnim już partnerem programu stypendialnego jest firma Schattdecor. Do grona fundatorów dołączyła również w tym roku marka Happy Color. W uzasadnieniu decyzji, konsultowanej z fundatorami, komisja wskazała na wysokie noty podczas egzaminu wstępnego, zaangażowanie w działalność społeczną oraz współpracę z instytucjami kultury kandydatów.

STYPENDYŚCI SCHATTDECOR

1. Julia Augustyniak
2. Dorota Solarska
3. Zofia Wygnańska

STYPENDYSTA HAPPY COLOR

Krzysztof Frąckowiak

Gratulujemy Stypendystom i życzymy samych sukcesów podczas studiów!

mg 1163

O Fundatorach

Schattdecor logo

Od momentu powstania w roku 1985 firma nieustannie wzrasta i rozwija się. Schattdecor posiada 15 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Obok centrali w Niemczech, ma siedziby w Polsce, w Szwajcarii, we Włoszech, Rosji, Chinach, Brazylii, w Turcji oraz w USA. Firmę wyróżnia indywidualizm, pasja, konsekwentna praca i wizjonerskie myślenie. Dzięki rozwojowi portfolio produktowego Schattdecor z drukarni rozwinęła się w specjalistę od innowacyjnych powierzchni dekoracyjnych.  Wypadkową analiz wzorniczych są innowacyjne produkty. Klienci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnymi, foliami i filmami melaminowymi z bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych i fantazyjnych. Analizowane są przy tym zarówno globalne trendy jak i indywidualne potrzeby klientów. Produkty Schattdecor powstają przy zastosowaniu metody wklęsłodruku oraz w procesie zadruku cyfrowego.

HC

Happy Color to akcesoria szkolne, kredki i flamastry oraz zestawy kreatywne dla dzieci. Marka stawia na współpracę z projektantami oraz zachęca najmłodszych klientów do wspólnego projektowania/tworzenia. W roku akademickim 2018/2019 marka powierzyła studentom School of Form zadanie zaprojektowania odblasków dla dzieci w wieku szkolnym.