4 lipca ruszyła wyjątkowa edycja online Gdynia Design Days – stworzona specjalnie na czas pandemii. Zobacz wspólnie stworzoną galerię zdjęć w trakcie wyzwania i lekcji uważności pt. School of Form UWAŻAJ KOLOR!

SCHOOL OF FORM. UWAŻAJ KOLOR!

Projekt SCHOOL OF FORM. UWAŻAJ KOLOR! jest realizowany i kuratorowany przez School of Form w ramach Festiwalu Gdynia Design Days 2020, edycja online. Do festiwalowego hasła UWAGA! podeszliśmy z innej strony. W tej koncepcji UWAGA! to nie alarm i ostrzeżenie, ale zachęta, by bardziej świadomie obserwować swoje otoczenie. Wiemy, że skupienie się na tym co obok, rodzi w nas większą odpowiedzialność za to, jak tworzymy i jak dbamy o nasze otoczenie. Zatrzymanie jakiego doświadczyliśmy w czasie pandemii spowodowało, że bardziej wnikliwie, dzień po dniu mogliśmy obserwować nasze otoczenie i zauważać rzeczy, które zwykle nam umykały.