Dla wszystkich tych, którzy rozważają podjęcie studiów w School of Form przygotowaliśmy cykl Środa z Designem, tym razem w wersji online. Podczas lutowej edycji wydarzenia nasi kandydaci mogą wziąć udział w jednym z dwóch warsztatów, prowadzonych przez wykładowców School of Form. Jeśli interesujesz się designem, cechuje Cię kreatywność i chcesz dowiedzieć się w jaki sposób kształcimy przyszłych projektantów w obszarze komunikacji, produktu, projektowania dla przemysłu i mody - zapraszamy Cię na warsztat humanistyczny dr Moniki Rosińskiej.  Jeśli zastanawiasz jak stworzyć portfolio, by w najbliższej rekrutacji zrealizować swoje marzenie o studiowaniu wzornictwa - weź udział w warsztacie prowadzonym przez Bartosza Grześkowiaka.

Warsztaty nie będą nagrywane i udostępniane a liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś się wypełniając formularz dostępny na dole strony.

Program 03.02.2021

17.00-18.30 Jak stworzyć portfolio? - online
17.00-18.30 Empatyczny czy krytyczny - jaki ten design jest? - online

WARSZTATY

Jak stworzyć portfolio

drewno które swieci

Malujesz, szyjesz, składasz origami, odnawiasz meble, a może budujesz szklarnie i nie wiesz jak w ciekawy sposób zrobić prezentację swojej twórczości. Portfolio do School of Form - jak je przygotować? To najczęstsze pytanie naszych kandydatów. Zapisz się na bezpłatny warsztat tworzenia portfolio. Podczas spotkania dowiesz się jak uporządkować treści w portfolio, co zrobić by portfolio było spójne wizualnie. Otrzymasz kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł najlepiej zaprezentować siebie. Będziesz mógł zadać pytania dotyczące technicznych kwestii tworzenia swojej prezentacji a także wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatu.

liczba miejsc: max. 30

Bartosz Grześkowiak

Prowadzący: Barosz Grześkowiak
Wykładowca School of Form, projektant, grafik i fotograf. Członek komisji egzaminacyjnych, wieloletni kierownik studia foto-video w School of Form

Empatyczny czy krytyczny - jaki ten design jest?

img 20171004 wa0010 1512066433

Czym właściwie jest design? Kim jest projektant i czym powinien się wyróżniać? Spróbujemy wspólnie odpowiedzieć sobie na te i wiele innych pytań dotyczących badawczej strony projektowania. Podczas bezpłatnego warsztatu online przybliżymy również różne definicje i nurty w designie. Porozmawiamy o roli nauk humanistycznych w tworzeniu nowych rozwiązań. Podczas spotkania będziesz mieć możliwość dotknięcia tego w jaki sposób w School of Form łączymy humanistykę i projektowanie. Będziesz mieć możliwość aktywnego uczestnictwa oraz poznania innych kandydatów do School of Form.

Monika Rosińska

Wykładowczyni School of Form. Socjolożka i badaczka dizajnu. Interesuje ją interdyscyplinarne podejście do badania znaczeń dizajnu oraz praktyki projektowej.

ZAPISY ZAMKNIĘTE!