Zapraszamy na kolejne wydarzenie online z cyklu Środa z Designem. Wykład i warsztat przeznaczone są dla wszystkich, którzy rozważają studia w School of Form lub osób zainteresowanych zawodem projektanta.

Dla naszych kandydatów, którym nie udało się wziąć udziału w lutowym warsztacie tworzenia portfolio po raz kolejny przygotowaliśmy możliwość przygotowania się do egzaminu do School of Form. Tym razem spotkanie na temat tego jak przygotować portfolio poprowadzi nasz wykładowca i kierownik specjalności Communication Design Filip Zagórski.

Jeśli zastanawiasz się kim jest projektant i w jakich obszarach może pracować koniecznie dołącz do interaktywnego wykładu pt. Galaktyczny design - co projektanci robią w kosmosie? Wykład poprowadzi Joanna Jurga, projektantka z doświadczeniem projektowym w branży kosmicznej a także nasza wykładowczyni.

Warsztat i wykład nie będą nagrywane i udostępniane a liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś się wypełniając formularz dostępny na dole strony.

Program 03.03.2021

17.00-18.30 Jak stworzyć portfolio? - online
17.00-18.30 Galaktyczny design - co projektanci robią w kosmosie? - online

WARSZTAT

Jak stworzyć portfolio?

drewno które swieci

Malujesz, szyjesz, składasz origami, odnawiasz meble, a może budujesz szklarnie i nie wiesz jak w ciekawy sposób zrobić prezentację swojej twórczości. Portfolio do School of Form - jak je przygotować? To najczęstsze pytanie naszych kandydatów. Zapisz się na bezpłatny warsztat tworzenia portfolio. Podczas spotkania dowiesz się jak uporządkować treści w portfolio, co zrobić by portfolio było spójne wizualnie. Otrzymasz kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł najlepiej zaprezentować siebie. Będziesz mógł zadać pytania dotyczące technicznych kwestii tworzenia swojej prezentacji a także wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatu.

Na warsztat tworzenia portfolio BRAK MIEJSC - obowiązuje lista rezerwowa.

Bartosz Grześkowiak

Prowadzący: Filip Zagórski
Projektant graficzny, wykładowca z miedzynarodowym doświadczeniem. Członek komisji egzaminacyjnych, kierownik specjalności Communication Design w School of Form

WYKŁAD

Galaktyczny design - co projektanci robią w kosmosie?

img 20171004 wa0010 1512066433

Czy projektant może podbić kosmos? Czy kosmiczne przestrzenie są zarezerwowane tylko dla astronautów? Jakie kompetencje i umiejętności powinien posiadać projektant aby wyruszyć na podbój przestrzeni pozaziemskich? Zapraszamy na interaktywny wykład online Jo Jurgi, projektantki z doświadczeniem projektowym w branży kosmicznej, która opowie nam o tym, kiedy możemy spodziewać się pierwszej bazy na Marsie czy kopalni w pasie planetoid. Porozmawiamy też o roli projektanta w tworzeniu rozwiązań dla branży kosmicznej. Podczas wykładu dowiesz się na jakim etapie jesteśmy w drodze do zasiedlenia innych planet oraz czy zawód projektanta jest uziemiony. Uczestnicy wykładu będą mieć możliwość zadawania pytań, bliższego poznania School of Form i możliwości jakie dają studia z zakresu wzornictwa.

Monika Rosińska

Joanna Jurga

Projektantka, wykładowczyni i koordynatorka modułu Industrial Design. Pasjonatka kosmosu, analogowa astronautka, dwukrotna komandor symulacji misji kosmicznych w Habitacie Lunares