Zapraszamy na kolejne i ostatnie już wydarzenie z cyklu Środa z Designem online. Wykład i warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy rozważają studia w School of Form lub osób zainteresowanych zawodem projektanta.

Dla naszych kandydatów, którym nie udało się wziąć udziału we wcześniejszych edycjach warsztatów tworzenia portfolio po raz kolejny zorganizowaliśmy możliwość przygotowania się do egzaminu do School of Form. Zdwoiliśmy moce i w tej edycji wydarzenia będzie można wziąć udział w jednym z 2 warsztatów dotyczących tworzenia portfolio. Spotkania poprowadzą Filip Zagórski i Honza Zamojski.

Jeśli zastanawiasz się w jakich obszarach mogą pracować projektanci i czy mają wpływ na kształtowanie środowiska - koniecznie dołącz do wykładu Pauliny Grabowskiej, naszej wykładowczyni i innowatorki w zakresie zrównoważonego projektowania. Wykład skoncentrowany wokół biodesignu rozszerzy Twoje myślenie o zasobach i surowcach.

Warsztaty i wykład odbywają się online, nie będą nagrywane i udostępniane a liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś się wypełniając formularz dostępny na dole strony. Zapisy na warsztat "Jak stworzyć portfolio?" są losowe.

Program 31.03.2021

17.00-18.30 Jak stworzyć portfolio? - prowadzenie Honza Zamojski    ZAPISY ZAKOŃCZONE
17.00-18.30 Jak stworzyć portfolio? - prowadzenie Filip Zagórski      ZAPISY ZAKOŃCZONE
17.00-18.30 Mikroorganizmy i odpady - co robi z nimi projektant? wykład Pauliny Grabowskiej

WARSZTAT

Jak stworzyć portfolio?

drewno które swieci

Malujesz, szyjesz, składasz origami, odnawiasz meble, a może budujesz szklarnie i nie wiesz jak w ciekawy sposób zrobić prezentację swojej twórczości. Portfolio do School of Form - jak je przygotować? To najczęstsze pytanie naszych kandydatów. Zapisz się na bezpłatny warsztat tworzenia portfolio. Podczas spotkania dowiesz się jak uporządkować treści w portfolio, co zrobić by portfolio było spójne wizualnie. Otrzymasz kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł najlepiej zaprezentować siebie. Będziesz mógł zadać pytania dotyczące technicznych kwestii tworzenia swojej prezentacji a także wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatu.

Bartosz Grześkowiak

Prowadzący: Filip Zagórski
Projektant graficzny, wykładowca z miedzynarodowym doświadczeniem. Członek komisji egzaminacyjnych, kierownik specjalności Communication Design w School of Form

Honza Zamojski

Prowadzący: Honza Zamojski
Artysta, redaktor, wydawca i projektant książek. Wykładowca School of Form, członek komisji na egzaminach wstępnych do School of Form

WYKŁAD

Mikroorganizmy i odpady - co robi z nimi projektant?

img 20171004 wa0010 1512066433

Co mają wspólnego zmiany klimatyczne z budową naszego mózgu? Czy zanieczyszczenia mogą być zasobem? Jak możemy wykorzystywać mikroorganizmy i nowe technologie w projektowaniu cyrkularnych rozwiązań?

Zapraszamy na wykład Pauliny Grabowskiej, projektantki innowacji w zakresie zrównoważonego rozwoju. Podczas wykładu dowiesz się czym jest biodesign i w jakich obszarach ma zastosowanie a także czym są surowce przyszłości. Uczestnicy wykładu będą mieć możliwość bliższego poznania School of Form i możliwości jakie dają studia projektowe.

Monika Rosińska

Paulina Grabowska

Projektantka, badaczka, innowatorka, architektka. W School of Form uczy wykorzystania roślin i mikroorganizmów w tworzeniu ekologicznych technologii oraz biomateriałów.