Jesteśmy częścią Uniwersytetu SWPS swps logo navbar 30 Przejdź do swps.pl

To już ostatnie spotkanie w cyklu "Środa z designem" dla kandydatów do School of Form! Jednym z etapów rekrutacji na kierunek wzornictwo jest egzamin, czyli rozmowa na podstawie portfolio. Co powinno zawierać dobre portfolio? Na co zwrócić uwagę w kwestiach technicznych? Jak przygotować się do rozmowy? Jeśli myślisz o tym, aby podjąć studia w School of Form to spotkanie jest dla Ciebie!   Wykład i rozmowę poprowadzi nasz wykładowca i projektant Bartosz Grześkowiak.  

Spotkanie nie będzie nagrywane i udostępniane a liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoś się wypełniając formularz dostępny na dole strony. 

Program 23.03.2022

           
17.00-18.30 Jak stworzyć portfolio? - spotkanie online 


WYKŁAD I ROZMOWA

Jak stworzyć portfolio?

2022 03 23 sroda z designem fb ok 1

Malujesz, szyjesz, składasz origami, odnawiasz meble, a może budujesz szklarnie i nie wiesz jak w ciekawy sposób zrobić prezentację swojej twórczości. Portfolio do School of Form - jak je przygotować? To najczęstsze pytanie naszych kandydatów. Zapisz się na bezpłatny warsztat tworzenia portfolio. Podczas spotkania dowiesz się jak uporządkować treści w portfolio, co zrobić by portfolio było spójne wizualnie. Otrzymasz kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł najlepiej zaprezentować siebie na egzaminie wstępnym do School of Form. Będziesz mógł zadać pytania dotyczące technicznych kwestii tworzenia swojej prezentacji. W trakcie spotkania będzie również możliwość pokazania portfolio i porozmawiania o nim oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami warsztatu. 

 

Bartosz Grześkowiak

Prowadzący: Bartosz Grześkowiak 
Projektant, grafik, wykładowca School of Form, członek komisji egzaminacyjnych do School of Form

 

 

 

 

Aktualności