Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Przeglądzie Prac Dyplomowych „Graduation Projects”, 16. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich.

web graduation2017 zaproszenie

Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu będzie można wgrywać do 31 października 2017 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego. Szczegóły, w tym regulamin przeglądu zostaną opublikowane stronie graduationprojects.eu. Do przeglądu zgłaszane mogą być tylko prace dyplomowe obronione w szkołach krajów Grupy Wyszehradzkiej, bądź przez obywateli Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Węgier na uczelniach zagranicznych (Regulamin).

Przeglądy dyplomów projektowych publikujemy od 2001 roku – od pierwszego numeru 2+3D. Początkowo był to jedynie przegląd redakcyjny. W roku 2006 dołączył Zamek Cieszyn, który uzupełnił wydarzenie o wystawy organizowane najpierw w Cieszynie, później w innych miastach, również za granicą m.in. w Pradze, Budapeszcie, Bratysławie, Berlinie, Tallinnie i Kownie. W roku 2010 dołączyli do nas partnerzy z Czech, Słowacji i Węgier i w ten sposób przegląd nabrał charakteru międzynarodowego.
W 2017 roku do grona organizatorów dołączyły międzynarodowe centra designu: Hungarian Design Council, CZECHDESIGN i Slovak Design Center.

Wystawa:
Prace laureatów przeglądu zostaną zaprezentowane na wystawie w Cieszynie podczas 13. Urodzin Zamku Cieszyn oraz na wystawie zagranicznej.

Organizatorzy: Zamek Cieszyn, Kwartalnik 2+3D

Więcej informacji na www.graduationprojects.eu, oraz na FB.