Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego na Wydziale Zamiejscowym Uniwersytetu SWPS. Wydarzenie odbędzie się 18 października 2017 roku o godz. 13.00 w Auli Artis.

inauguracja 1

W uroczystości udział wezmą znamienici goście, wybitne osobistości, przedstawiciele środowiska akademickiego i samorządu lokalnego. Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów rozpoczynających w październiku edukację w poznańskim wydziale naszej uczelni, w tym również studentów wzornictwa (School of Form).  Wykład inauguracyjny pt. „Przestrzeń uduchowiona. Dawne i nowe we współczesnej architekturze i kreowaniu wnętrz?” wygłosi wybitny historyk sztuki prof. dr hab. Jerzy Miziołek. Aby wziąć udział w wykładzie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

inauguracja 2