Shop Local

Patronujemy Shop Local! Polecamy!

Targi Polskich Projektantów
SHOP LOCAL!
Modnie. Lokalnie. Świadomie.

SHOP LOCAL! czyli kupuj lokalnie, to inicjatywa stworzona przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. 23-24 września targi SHOP LOCAL już po raz drugi zagoszczą w Starym Browarze, w Poznaniu. Pierwsza edycja zakończona sukcesem i pozytywnym oddźwiękiem ze strony odwiedzających sprawiła, że SHOP LOCAL! będzie odbywać się cyklicznie w pięknych wnętrzach Starego Browaru. „Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi
ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki SHOP LOCAL!
W wydarzeniu udział weźmie trzydziestu wyselekcjonowanych projektantów i marek z całego kraju, którzy zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. „Kryteria jakimi posługuj się przy wyborze firm to przede wszystkim produkcja asortymentu w Polsce”, podkreślają organizatorki SHOP LOCAL!
Projektanci sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Organizatorzy przekonują, że rozważna moda w odpowiedzialnym wydaniu jest osiągalna dla każdego,
niezależnie od zasobności portfela. „Ostatnie lata pokazały nam, że zdecydowanie mamy w Polsce do czynienia z 'modą na modę'. Klienci są coraz bardziej zainteresowani modą autorską, produkowaną w limitowanych kolekcjach”, dodają organizatorki. Jest to wyjątkowa okazja by poznać lokalne marki i rodzimych producentów odzieży, biżuterii, dodatków i kosmetyków.

Targi Polskich Projektantów SHOP LOCAL odbędą się 23-24 września
Godziny: sobota 9.00-21.00, niedziela 10.00-20.00
Wejście: darmowe
Miejsce: Stary browar Poznań, ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Główny placyk w części Atrium, poziom 0
Więcej informacji: https://web.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

LISTA WYSTAWCÓW:
MOMA JEWELLERY | LUVEG | szczypta | CityBag | Piu | TRUE COLOR by Ann |
Saska Fashion | Polanska & Co. | Pracownia FiO | Sylwia Calus | DEARJOHN.PL |
Reinkreacja | Bucle | Girls Rule | WAROWA | Drobiny Czasu | Agnes Wess | So Chic
So Freak | Gęsiaki | Agentum Yachts | Pani Ka | Tressore | LC Lucja
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania, którzy chcą w ciekawy i atrakcyjny
sposób spędzić czas oraz poznać lokalne marki i rodzimych producentów.

Więcej informacji udzielą:
SHOP LOCAL