Projektowania opartego na wiedzy o człowieku uczymy na co dzień naszych studentów, a 9 września wszystkich, którzy będą uczestniczyć w naszych warsztatach na warszawskim SWPS.

Podczas warsztatu wspólnie zastanowimy się nad tym, jak będziemy mieszkać za 20 lub 30 lat. Wykorzystamy badania przeprowadzone przez studentów School of Form razem z IKEA, którzy w zeszłym roku odwiedzili młodych ludzi z pokolenia millenialsów w ich domach i sprawdzili jak mieszkają oraz co mówią o swoich mieszkaniowych decyzjach. Pokażemy Wam jak przebiega proces przewidywania trendów, w tym wypadku związanych z tym, jak mieszkamy.

Warsztat poprowadzą Agnieszka Jacobson-Cielecka, projektantka wnętrz, nasza dyrektor artystyczna, a wcześniej założycielka i redaktorka naczelna polskiej edycji Elle Decoration, oraz Mateusz Halawa, socjolog i kierownik zespołu humanistyki i nauk społecznych SoF.

Miejsce warsztatu: sala S310, Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31, Warszawa.

Lista uczestników została zamknięta.

IKEA 31