silder otwarte

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu towarzyszącym Graduation Show 3, które odbędzie się w poniedziałek

26 czerwca o godz. 17.00.

Mamy przyjemność ponownie gościć Studio Otwarte!

Marcin Wolny, dyrektor kreatywny i Mirek Kliś, account manager, podczas wykładu opowiedzą o identyfikacji wizualnej zaprojektowanej dla miasta Wadowice.

Zapraszamy też do udziału w oprowadzaniu po wystawie Graduation Show 3, podczas którego będzie możliwość rozmowy z autorami projektów, tegorocznymi absolwentami. Oprowadzimy Państwa o 16:30 i 18:30

Studio Otwarte to założone w 2000 roku 5-osobowe studio projektowe z Krakowa, specjalizujące się w brandingu, projektowaniu identyfikacji wizualnych i grafice użytkowej. Projektanci zaprojektowali i wdrożyli ponad sto marek, dużych i małych, produktów, usług i wydarzeń, dla biznesu, sfery publicznej i kultury.. Są praktykami. Opowiedzą na przykładach o projektowej kuchni: przebiegu współpracy, budowaniu relacji z klientem i jego roli w projekcie, o tym jak reagować na zmianę, o tym, jak przebiega wdrożenie i jak projekt funkcjonuje w czasie.

Udział w wykładzie jest nieodpłatny po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego poniżej. Zapraszamy!

[Form StrefaDesignu_26062017 not found!]