*Xeamül Workshop Series
A dictionary for alternative design interfaces

Istanbul Bilgi University Faculty of Architecture i School of Form zapraszają do udziału w warsztatach w ramach cyklu Xemaül odbywającego się w School of Form w Poznaniu między 2 a 6 lipca 2018.
Wyzwaniem stawianym uczestnikom warsztatów będzie zaprojektowanie leksykonu alternatywnych dróg projektowych z użyciem różnorodnych narzędzi wizualnych – video, tekstu, fotografii czy mediów społecznościowych. Warsztatom składającym się z części praktycznej i teoretycznej, każdego dnia nadana zostanie odrębna tematyka: Responsive Behaviours, Inhabitation of Gestures, Bodily Tectonics i Urban Flesh.

Szczegółowy program i zasady udziału

Zajęcia poprowadzą:
Dilek Öztürk, Istanbul Bilgi University Faculty of Architecture
Fitnat Cimşit Koş, Istanbul Bilgi University Faculty of Architecture, Gebze Technical University Faculty of Architecture
Maciej Frąckowiak, School of Form
Danił Daneliuk, School of Form
Asystenci: Elif Soylu, İlkan Cemre Acar / Istanbul Bilgi University Faculty of Architecture

Zgłoszenia:
Uczestnicy są zobowiązani do przesłania CV i portfolio w języku angielskim składającego się z 3 projektów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin składania zgłoszeń upływa w niedzielę 24 czerwca o godz. 23:59.
Limit miejsc: 15

Warsztaty odbędą się w School of Form w Poznaniu w dniach 2-6 lipca 2018. Uczestnictwo każdego dnia jest obowiązkowe.
Do udziału w warsztatach zapraszamy studentów i absolwentów kierunków: architektura, architektura wnętrz, wzornictwo produktów, urbanistyka, architektura krajobrazu. Tegoroczni absolwenci również mogą aplikować.