Gazeta Wyborcza, Amica i School of Form zapraszają na warsztaty w ramach konkursu zaprojektowanepoludzku.pl! Celem całego projektu jest EDUKACJA – UPOWSZECHNIANIE – WYRÓŻNIENIE projektowania, które w centrum zainteresowania stawia człowieka, jego potrzeby, zachowania, zwyczaje, wartości. Na warsztatach chcemy metodą design thinking (myślenie projektowe) i w zróżnicowanym zespole popracować nad koncepcją „Domu zaprojektowanego po ludzku”. Pierwsza odsłona warsztatów odbędzie się już 8 listopada w siedzibie Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

z22693061

UWAGA! ZAPISY NA WARSZTATY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE! ZAPRASZAMY NA WYKŁAD OSKARA ZIĘTY O GODZ. 17.00. Jeden z najbardziej uznanych polskich architektów i projektantów na świecie opowie o związkach technologii i materiałów z projektowaniem i sztuką.

Przeczytajcie wywiad z naszym wykładowcą!

Miejsce: Uniwersytet SWPS, ul. Aleksandra Ostrowskiego 30B, Wrocław, sala 127.

[Form warsztaty_08112018_sof not found!]