Sięgając po publikacje różnego rodzaju: katalogi, książki, ulotki, świadomie lub nie, doceniamy te, których druk jest najwyższej jakości. W czasach internetu i e-czytelnictwa, jakość materiałów graficznych ma zasadnicze znaczenie, pozwalając skuteczniej konkurować z wirtualną rzeczywistością. Z tej perspektywy niezwykle ważny jest... papier! Dla projektantów graficznych jest to materiał, z którym stykają się na co dzień. O papierze - jego składzie, parametrach i właściwościach drukowych opowie Michał Büthner-Zawadzki, Business Development Manager w firmie Arctic Paper Polska Sp. z o.o. Serdecznie zapraszamy na wykład, który odbędzie się w School of Form 4 grudnia 2018 o godz. 18:30.

MASZYNA 2 1

Wykład skierowany jest do tych przyszłych i obecnych projektantów, którzy zajmują się projektowaniem publikacji, a w tym również decydują o doborze papieru do druku. Podczas wykładu poznają skład, proces produkcji i najważniejsze parametry papierów, techniki uszlachetniania druków, a także rodzaje papierów graficznych. Dowiedzą się także jak przygotować materiały do druku na papierach niepowlekanych i powlekanych matowych. Będą mieli również okazję obejrzeć próbki standardowych i niestandardowych rodzajów papieru.

O wykładzie

Papier - materiał dla projektanta
4 grudnia 2018, godzina 18.30
School of Form, ul. Głogowska 18, Poznań
Wstęp wolny po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego.

Michał Büthner-Zawadzki

mbz

Business Development Manager w firmie Arctic Paper Polska Sp. z o.o. Od kilkunastu lat związany z rynkiem papierniczym. Poligraf z wykształcenia. Przygotowuje i prowadzi szkolenia z zakresu właściwości papierów graficznych, technik drukarskich i wykończeniowych oraz procesów uszlachetniania.

Darmowe wydarzenia adresowane są do subskrybentów naszego newslettera.