Gazeta Wyborcza, Amica i School of Form zapraszają na warsztaty w ramach konkursu zaprojektowanepoludzku.pl! Celem całego projektu jest EDUKACJA – UPOWSZECHNIANIE – WYRÓŻNIENIE projektowania, które w centrum zainteresowania stawia człowieka, jego potrzeby, zachowania, zwyczaje, wartości. Na warsztatach chcemy metodą design thinking (myślenie projektowe) i w zróżnicowanym zespole popracować nad koncepcją „Domu zaprojektowanego po ludzku”. Kolejna odsłona warsztatów, tym razem w Katowicach, odbędzie się 24 stycznia!

Warsztaty mają charakter bezpłatny, obowiązują na nie zapisy przez formularz poniżej.

jo szczepanska 666986 unsplash/fot. Jo Szczepanska on Unsplash/

Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziesz miał okazję poznać proces design thinking, w szybkim czasie w multidyscyplinarnym zespole stworzyć użyteczne rozwiązania, przekuć je na gotowy prototyp i przetestować z użytkownikami.

Korzyści:
• mało teorii, dużo praktyki,
• narzędzia, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy lub w życiu,
• multidyscyplinarny zespół ciekawych ludzi
• doświadczeni moderatorzy
• praca nad konkretnym kejsem

Warsztaty są przeznaczone dla każdego, kto chce:
• poznać zasady i narzędzia projektowania skoncentrowane na użytkowniku,
• korzystać z metod projektowania w celu wprowadzania innowacji w zakresie swojego działania w biznesie i poza nim;
• zmienić sposób myślenia, nie tylko o wyzwaniach i rozwiązywaniu problemów, ale także o tworzeniu czegoś nowego.

Podczas warsztatów:
• pokażemy Ci jak rozmawiać z klientami i jakie pytania zadawać, aby odpowiedzi, które uzyskasz pomogły w tworzeniu użytecznych rozwiązań;
• poznasz kilka technik kreatywnych, dzięki którym będziesz w stanie generować znacznie więcej lepszych pomysłów;
• podpowiemy Ci jak zamienić pomysły w działające prototypy i jak je testować.

Kogo zapraszamy?
• przedsiębiorców
• menedżerów
• kierowników projektów
• urzędników
• studentów
• projektantów
• wszystkich, którzy chcąc poznać nowy sposób myślenia i spojrzenia na zmieniające się potrzeby klientów i proces tworzenia innowacji

Termin: 24 stycznia 2019, 10.00-17.00
Miejsce: Uniwersytet SWPS Katowice, ul. Techników 9, sala 102
Organizator: Amica, Agora, School of Form Uniwersytetu SWPS
Partner projektu: Klientocentryczni.pl

Warsztaty są częścią projektu „Zaprojektowane po ludzku” mającego na celu poszukiwanie sposobów na tworzenie użytecznych rozwiązań, z których korzystamy wszyscy na co dzień.

Beata Michalska-Dominiak

Beata Michalska Dominiak

moderator design thinking, praktyk z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu i kierowaniu projektami oraz wsparciu procesów transformacyjnych w organizacjach. Członek Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Rezydent Art Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi. Współzałożyciel społeczności Klientocentryczni skupiającej ekspertów z zakresu design thinking, service design, UX, customer research. Czerpie z potencjału myślenia projektowego podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów dla biznesu, administracji publicznej, edukacji i NGO’s. Angażuje się w wiele inicjatyw, w ramach których zamienia problemy na wyzwania i wspiera w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań.

Piotr Grocholiński

posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia strategii, modeli biznesowych, segmentacji, zarządzania produktem oraz przeprowadzania zmian w organizacji. Współzałożyciel społeczności "Klientocentryczni" skupiającej ekspertów z zakresu design thinking, service design, UX, customer research. Dzięki praktyce biznesowej i projektowej (design thinking/service design) skuteczne łączy obszar biznesowy z procesami projektowania. Pomaga liderom i ich zespołom przechodzić proces transformacji, patrzeć oczami klienta, wdrażać design thinking i wzmacniać kulturę innowacji.
 /zdjęcie główne: Diego PH on Unsplash/

[Form event_24012019_sof not found!]