Portfolio kandydata do SOF to okazja do autoprezentacji. Jest to również część składowa i podstawa rozmowy egzaminacyjnej. Chcemy Cię poznać, zobaczyć, jak myślisz, co Cię interesuje, inspiruje, czym się zajmujesz w wolnym czasie. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak się przygotować? Przyjdź na konsultacje do warszawskiej siedziby Uniwersytetu SWPS 12 lutego o godzinie 15.30.

Celowo na naszej stronie internetowej nie pokazujemy przykładowego portfolio – nie chcemy Ci sugerować jednego wzoru, rozwiązania, ponieważ takie nie istnieje! Zawartość Twojego portfolio całkowicie zależy od Ciebie. Wiemy jednak, że tak otwarta formuła budzi wiele pytań.

Na każdym etapie jego powstawania możesz się z nami skonsultować. Masz już zbiór prac ale nie wiesz jak dokonać selekcji? Masz pytania dotyczące kompozycji, rozmiaru, układu, części składowych? Na Twoje pytania odpowie Agnieszka Jacobson-Cielecka, dyrektor programowa SOF.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Termin: 12 lutego 2019, godzina 15.30
Miejsce: Uniwersytet SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31
Sala: N310

konsultacje 1

O wykładowcy

Agnieszka Jacobson-Cielecka

Agnieszka Jacobson

Współautorka programu nauczania w School of Form, obecnie pełni funkcję dyrektora programowego. Kuratorka licznych wystaw polskiego designu m. in. Unpolished, Polished Up, Moderna (razem z Pawłem Grobelnym), Polska Folk, Materia Prima, prezentowanych na najważniejszych festiwalach designu w Europie, a także w muzeach designu (MAKK w Kolonii, Muzeum Sztuk Stosowanych w Budapeszcie, Muzeum Designu w Helsinkach, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Bukareszcie i inne). Kuratorka główna wystawy Common Roots. Design Map of Central Europe. zrealizowanej na zamówienie Design Museum Holon w Izraelu. Krytyk designu, dziennikarka i publicystka. Zasiada w radach programowych polskich i zagranicznych festiwali designu. Jurorka w licznych konkursach. Członek ciał doradczych Instytutu Adama Mickiewicza, Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Laureatka nagród: Redaktor Naczelny Roku (Media i Marketing 2007) oraz Animator 2012 DesignAlive Awards.
/fot. Zosia Zija and Jacek Pióro/