Przed nami duże zmiany! Latem 2020 School of Form przenosi się z zabytkowej hali targowej w Poznaniu do Hali Wysokich Napięć w Warszawie. Od października 2020 studia na kierunku wzornictwo będą realizowane w całości w Warszawie.

dziedziniec 3

Informacje o programie

Jeśli chcesz poznać ofertę na kolejny rok akademicki prosimy o wypełnienie poniższego formularza, program przedstawimy drogą mailową.

Rozwój

Zabytkowa hala targowa w Poznaniu, mieście o kreatywnym potencjale i ogromnej energii, była doskonałym wyborem dla pierwszych lat istnienia School of Form. Zmiana siedziby na warszawski kampus Uniwersytetu SWPS zapewni studentom i wykładowcom bezpośrednie sąsiedztwo zaplecza naukowego i badawczego oraz możliwość współpracy z partnerami biznesowymi.

Przeniesienie School of Form to niewątpliwe wyzwanie i wielka zmiana dla wszystkich - komentuje Agnieszka Jacobson-Cielecka, dyrektor programowa SoF - Jesteśmy jednak pewni, że bliskość głównego kampusu Uniwersytetu oraz znacznie większe możliwości współpracy z firmami oraz praktyk i staży zapewnią studentom nowe możliwości i bardziej wszechstronny rozwój. Planujemy otwarcie nowych pracowni i cieszymy się na możliwość udziału w ważnych wydarzeniach związanych z projektowaniem, których liczba w stolicy rośnie z roku na rok - podkreśla.

Miejsce

Specjalnie dla studentów School of Form zostanie zaaranżowana Hala Wysokich Napięć - część budynku Uniwersytetu przy ul. Chodakowskiej. To tam przeniesiemy latem 2020 nasze warsztaty i pracownie. Zadbamy także o kreatywną atmosferę, tak cenioną przez studentów, przestrzeń do pracy i infrastrukturę, w której możliwy będzie nieskrępowany przepływ informacji, wymiana oryginalnych koncepcji i transfer rozwiązań do biznesu.

budynek 1

Kadra

School of Form od samego początku szczyci się ekspercką kadrą, w skład której wchodzą praktycy, projektanci, humaniści i badacze o krajowej i międzynarodowej pozycji. Swoim doświadczeniem, zdobytym w polskich i globalnych firmach i instytucjach, dzielą się na co dzień ze studentami. Współpraca z nimi kontyuowana będzie również w nowej siedzibie SoF  w Warszawie.

• Lato 2020 - przenosiny SoF do Hali Wysokich Napięć
  • Rok akademicki 2020/2021 - studia w całości w Warszawie (cztery lata)

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij poniższy formularz i bądź na bieżąco.

Studia

Oferta zamieszczona na stronie nie dotyczy studiów w Warszawie. Jeśli chcesz poznać program na rok akademicki 2020/2021, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.