Dla tych wszystkich, dla których przeszkodą w udziale w próbnym warsztacie kreatywnym była dotąd daleka podróż do Poznania, mamy dobrą wiadomość! Specjalnie dla Was uruchamiamy warszawską edycję warsztatu, która odbędzie się 12 marca!

konsultacje warszawa 1

Egzamin wstępny do School of Form składa się z dwóch części: warsztatu kreatywnego oraz rozmowy na podstawie portfolio. Wiemy, że słowa "egzamin" i "warsztat" mogą powodować stres i niepewność, dlatego specjalnie dla Ciebie organizujemy próbny warsztat. Udział w nim rozwieje Twoje wątpliwości i zniweluje stres. Jeśli poradzisz sobie bardzo dobrze, wynik próbnego warsztatu potraktowany zostanie jako zaliczenie pierwszej czesci faktycznego egzaminu do SoF. Do drugiej części - rozmowy na podstawie portfolio, podejdziesz w kwietniu wraz z oficjalnym startem rekrutacji.

Konsultacje portfolio

Masz pytania dotyczące portfolio? Przyjdź na konsultacje z naszymi wykładowcami. Możesz zabrać swoje prace i projekty lub, jeśli nie wiesz od czego rozpocząć przygotowania, po prostu umów się na rozmowę o formie prezentacji i jej częściach składowych. Skorzystaj z cennych rad, dowiedz się na co szczególnie zwracają uwagę członkowie komisji egzaminacyjnej.

Jak przygotować portfolio?

Udział w egzaminie i konsultacjach jest możliwy po rejestarcji przez formularz zgłoszeniowy u dołu strony.

Data: 12.03.2019

• 14.30-16.30 - próbny warsztat kreatywny
  • 17.00-18.00 - konsultacje portfolio

Miejsce: Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31, Warszawa, sala S310

Uwaga! jesli chcesz wziąć udział w próbnym warsztacie w Poznaniu 13 marca, kliknij i zapisz się przez formularz - ZAPISY NA WARSZTAT W POZNANIU 13.03.

Powyższe wydarzenie adresowane jest do subskrybentów naszego newslettera.

Wysłanie zgłoszenia udziału w wydarzeniu będzie uznane za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji uczestnictwa w wydarzeniu (więcej szczegółów dot. przetwarzania danych osobowych)