Domy na drzewie, pod wodą, na Marsie. Każdy z nas ma wizję domu – czasem niemożliwą do realizacji. Teraz śmiałą wizję architektoniczną możemy wcielić w życie podczas warsztatów architektonicznych. Już 23 sierpnia w School of Form Uniwersytetu SWPS pod okiem specjalistów poznamy tajniki pracy architekta i zaprojektujemy wspólnie domy marzeń. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztacie.

Współczesna architektura pozwala wcielać niemożliwe w życie i realizować marzenia o niezwykłych budynkach. Warsztaty to najlepsza forma wejścia w rolę projektanta, poznania jego sposobu myślenia i narzędzi pracy, w czym pomogą Ci nasi eksperci. Spędź twórczy dzień w School of Form!
W trakcie warsztatu architektonicznego „Udomowienie”:

• zobaczysz, jak architektura wciela fantazje w rzeczywistość
  • poznasz specyfikę i narzędzia pracy architekta
  • dowiesz się, czym jest projektowanie osadzone w kontekście
  • zaprojektujesz swój dom marzeń
  • zdobędziesz certyfikat uczestnictwa
  • a po zajęciach porozmawiasz z uczestnikami i ekspertami podczas nieformalnej przechadzki architektonicznej i integracji na poznańskim Łazarzu (dla chętnych)

Warsztat poprowadzi: Jerzy Łątka, architekt, naukowiec zajmujący się nietypowymi rozwiązaniami w architekturze wraz z zaproszonymi ekspertami (nazwiska zostaną podane wkrótce).

Program

godz. 9.00-10.00 – Domy marzeń – wprowadzenie do projektowania w kontekście – prezentacja

godz.10.00-13.00 – Praca koncepcyjna w zespołach

godz. 13.00-13.30 – Przerwa lunchowa

godz. 13.30-14.00 – Wprowadzenie do rzemiosła i projektowania – prezentacja i początek pracy

godz. 14.00-17.00 – Przygotowanie makiety projektu

godz. 17.00-18.00 – Prezentacja prac, podsumowanie i wręczenie certyfikatów

od godz. 18.00 – Nieformalny spacer architektoniczny i wieczorna integracja dla chętnych

Opłata

Koszt uczestnictwa: 50 zł

Cena obejmuje:

• warsztat w godz. 9-18 z udziałem ekspertów
  • napoje,  przerwę lunchową
  • materiały do pracy
  • certyfikat uczestnictwa

Jak zarezerwować udział w warsztatach?

Aby się zapisać na zajęcia, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Na podany adres mailowy prześlemy potwierdzenie uczestnictwa. Po jego otrzymaniu prosimy o wniesienie opłaty na poniższy numer konta i przesłanie zwrotnie potwierdzenia wpłaty:

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
03-815 Warszawa, ul. Chodakowska 19/31

Raiffeisen Bank Polska SA

W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika.
Na wpłaty czekamy maksymalnie do 3 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć.

Istnieje też możliwość płatności na miejscu – wyłącznie kartą. Prosimy o wybór odpowiedniej opcji w formularzu.

Termin i miejsce

23 sierpnia 2018 r. (czwartek), godz. 9.00-18.00