Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów na kierunku wzornictwo w School of Form Uniwersytetu SWPS zapraszamy do udziału w egzaminie wstępnym. Pierwsza taka okazja już 18 kwietnia!

kelly sikkema 251938 unsplash

W School of Form możesz studiować w języku polskim lub angielskim. Egzamin wstępny dla kandydatów spoza Polski przybiera formę rozmowy na podstawie portfolio, która zazwyczaj trwa około 20 minut. Samo portfolio, które przygotowujesz i zabierasz ze sobą, ma pokazać to kim jesteś, co już potrafisz i czym się inspirujesz. Dodatkowo, jeśli pozytywnie przejdziesz egzamin wstępny, zaprosimy Cię na rozmowę przez Skype z lektorem, który oceni poziom Twojego języka polskiego lub angielskiego (jeśli wybierzesz studia w języku angielskim). Do takich rozmów podejść możesz już od połowy kwietnia.
Egzaminy do School of Form odbywać się będą w niecodziennych wnętrzach! Serdecznie zapraszamy do Open Fashion Studio – miejsca stworzonego przez absolwentkę fashion design w School of Form - Viktorię Usenko.

Miejsce:
Open Fashion Studio
Большая Житомирская 26 б
Kyiv, Ukraine 02000

Najbliższy egzamin:
18 kwietnia 2019, godz. 11.00

Ci z Was, którym nie uda się osobiście przyjechać osobiście na egzamin, dajemy możliwość wzięcia udziału w egzaminie za pośrednictwem Skype’a.

Terminy egzaminu na Skype:
18 kwietnia 2019, godz. 13.00

Zapisy na majowe egzaminy przez Skype uruchomimy już wkrótce.

Jak aplikować?

Jeśli chcesz przystąpić do egzaminu wstępnego do School of Form 18 kwietnia, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierając termin egzaminu. Pamiętaj o przesłaniu nam portfolio najpóźniej na 1 dzień przed egzaminem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak przygotować portfolio?

Twoje portfolio to maksymalnie 20 stron wydrukowanych w formacie A3, które powinno zawierać:

• Autoportret – pierwsza strona zawierająca Twoje zdjęcie, imię, nazwisko oraz wiek.
  • Kreatywne CV – w tym miejscu w dowolny sposób opowiedz o swoich pasjach i motywacji do studiowania.
  • Zbiór prac – przedstaw dokumentację zdjęciową Twoich prac. Pokaż nam, czym się interesujesz. Fotografujesz? Rysujesz? Wyszywasz Ciekawi cię praca w drewnie, ceramika, malarstwo? Tworzysz kolaże, biżuterię, prowadzisz bloga, stronę internetową, piszesz opowiadania Pokaż je nam w tej części portfolio. To które i ile przykładów tutaj pokażesz, zależy od Ciebie.
  • Inspiracje - zaprezentuj nam swoje inspiracje. Mogą to być projektanci, artyści, sztuka, miejsca, natura etc.

Wszelkie pytania, które pojawiają się w dowolnym momencie przygotowywania portfolio, możesz skonsultować podczas rozmowy przez Skype z jednym z naszych wykładowców. Umów się na dogodny dla Ciebie termin.

Kontakt:

Monika Wyszomierska