Interesujesz się designem? Chcesz projektować modę, meble, komunikację lub usługi? W School of Form rozwiniesz swoje pasje i zamienisz je w fascynujący zawód. Z ostatniej szansy na udział w rekrutacji można skorzystać 31 lipca 2019 w siedzibie szkoły w Poznaniu. Uwaga! Data dodatkowego egzaminu we wrześniu zostanie wyznaczona jedynie w przypadku wolnych miejsc.

31 lipca
11.00-18.00
Poznań

Na czym polegają egzaminy?
Ideą egzaminów wstępnych jest rozpoznanie kreatywnych predyspozycji kandydata. Egzamin podzielony jest na dwie części. Pierwszy etap, to dwugodzinny warsztat, podczas którego uczestnicy rozwiązują zadanie przy pomocy otrzymanych materiałów, a następnie prezentują publicznie efekt swojej pracy. Drugi etap, to ok. 15-minutowa rozmowa na podstawie portfolio, które powinno składać się z następujących elementów: autoportretu, kreatywnego CV, zbioru prac wykonanych różnymi technikami, które prezentują dotychczasowe umiejętności kandydata oraz jego pasje, a także z załączonych inspiracji.

“Druga część egzaminu, czyli rozmowa na podstawie portfolio jest bardzo przyjemna - komentuje Agnieszka Jacobson-Cielecka, dyrektor programowa School of Form. - “Jeżeli portfolio zostało zrobione szczerze i uczciwie, to jest po prostu poszerzeniem, pogłębieniem jakiejś wymiany, która już między nami nastąpiła. Pytamy, o to co w tym portfolio jest i staramy się to lepiej zrozumieć. Myślę więc, że nie trzeba się do takiej rozmowy specjalnie przygotowywać. To nie jest taka forma egzaminu, która służy temu, aby pokazać kandydatowi jak wielu rzeczy nie wie. Ta rozmowa jest po to, by jak najlepiej go poznać i zrozumieć”.
Na każdym etapie tworzenia portfolio możliwa jest jego konsultacja z jednym z naszych wykładowców. Na takie spotkanie można umówić się poprzez kontakt z biurem rekrutacji.

Dowiedz się więcej o tym jak przygotować portfolio

ostatni egzamin

By wziąć udział w rekrutacji do School of Form należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dokonać opłaty rekrutacyjnej w kwocie 150 zł.

Zapisz się

Chcesz spotkać się, by porozmawiać o możliwościach finansowania studiów? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Monika Wyszomierska
tel. 61 271 12 75