W związku z dużym zainteresowaniem oraz pytaniami dotyczącymi wrześniowego terminu egzaminu do School of Form, miło nam poinformować, że dodatkowa rekrutacja odbędzie się 5 września 2019!

arena 132 of 175

Egzamin na kierunek wzornictwo składa się z dwóch części: warsztatu rekrutacyjnego i rozmowy na podstawie portfolio. W pierwszym etapie diagnozujemy Twoje predyspozycje manualne, w drugim chcemy poznać Ciebie i Twoje prace. Ostatni egzamin odbędzie się w Poznaniu w dniu 5 września 2019 r. o godz. 11.00

Warsztat rekrutacyjny

Warsztat rekrutacyjny diagnozuje Twoje predyspozycje manualne i kreatywność. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zadania i ćwiczenia, które poprowadzą wykładowcy School of Form. Warsztat będzie trwać ok. 1,5 godziny.

Rozmowa na podstawie portfolio

Przygotuj portfolio, w którym pokażesz nam, co lub kto Cię inspiruje, jakie masz pasje i umiejętności. Przynieś je ze sobą w dniu egzaminu. Pamiętaj, że warunkiem przystąpienia do niego jest wcześniejsza rejestracja w formularzu rekrutacyjnym. Za pomocą formularz oraz płątności internetowych będziesz mógł również uiścić opłatę rekrutacyjną w wysokości 150 zł.

Nie wiesz jak przygotować portfolio? Posłuchaj rad dyrektor programowej School of Form dr Agnieszki Jacobson-Cieleckiej.

Jak aplikować?

Portfolio

Przygotuj na spotkanie z nami materiały, które zaprezentują Ciebie jako przyszłego projektanta. Sprawdź, co powinno zawierać Twoje portfolio.

więcej o portfolio

Rejestracja

Zarejestruj się w naszym systemie rekrutacyjnym już teraz. Nie musisz czekać na wyniki egzaminów maturalnych. Rejestracja to Twój pierwszy, formalny krok, by zacząć studia w School of Form.

Krok 1 – Załóż konto kandydata, wypełniając formularz zgłoszeniowy.
Krok 2 – Aktywuj swoje konto poprzez link aktywacyjny wysłany na podany przez Ciebie adres e-mailowy.
Krok 3 – Zaloguj się na konto kandydata oraz uzupełnij wymagane dane w formularzu zgłoszeniowym.

więcej o rejestracji

Egzamin

Aby dostać się do School of Form, nie musisz zdać egzaminu z rysunku. Egzaminy do School of Form składają się z dwóch etapów: warsztatu rekrutacyjnego i rozmowy na podstawie portfolio. W pierwszym etapie diagnozujemy Twoje predyspozycje manualne, w drugim chcemy poznać Ciebie i Twoje prace. Sprawdź planowane terminy egzaminów.

więcej o egzaminie

Uzupełnienie dokumentów

Już po egzaminie? Na koniec trochę formalności. Sprawdź, jakie dokumenty musisz nam dostarczyć, by zostać studentem School of Form.

więcej o wymaganych dokumentach