Egzamin na kierunek wzornictwo składa się z dwóch części: warsztatu rekrutacyjnego i rozmowa na podstawie portfolio. W pierwszym etapie diagnozujemy Twoje predyspozycje manualne, w drugim chcemy poznać Ciebie i Twoje prace.

Najbliższy egzamin odbędzie się w dniu 21 września 2018 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie portfolio pocztą lub dostarczenie osobiście w terminie do egzaminu. Uwaga, to ostatni termin egzaminu!

Warsztat rekrutacyjny

Warsztat rekrutacyjny diagnozuje Twoje predyspozycje manualne i kreatywność. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zadania i ćwiczenia, które poprowadzą wykładowcy School of Form. Warsztat będzie trwać ok. 1,5 godziny.

Rozmowa na podstawie portfolio

Przygotuj portfolio, w którym pokażesz nam, co lub kto Cię inspiruje, jakie masz pasje i umiejętności. Przynieś lub wyślij  portfolio do School of Form tak, aby znalazło się u nas co najmniej 3 dni robocze przed egzaminem. Umów się na egzamin. Warunkiem przystąpienia do egzamin jest wcześniejsza rejestracja w formularzu rekrutacyjnym. Jeśli jesteś już zrejestrowany w systemie, zaloguj się i wybierz termin egzaminu.

Adres do wysyłki portfolio: School of Form, ul. Głogowska 18, 60-734 Poznań

W procesie rekrutacji mogą uczestniczyć tegoroczni maturzyści jeszcze przed zdaniem egzaminu maturalnego.

Opłata rekrutacyjna

Aby wziąć udział w egzaminie prześlij potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej w wysokości 400 zł na poniższy nr konta

Dane adresowe:
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
ul. Chodakowska 19/31
TYTUŁ PRZELEWU: opłata rekrutacyjna, IMIĘ_NAZWISKO, School of Form

Jak aplikować?

Portfolio

Przygotuj na spotkanie z nami materiały, które zaprezentują Ciebie jako przyszłego projektanta. Sprawdź, co powinno zawierać Twoje portfolio.

więcej o portfolio

Rejestracja

Zarejestruj się w naszym systemie rekrutacyjnym już teraz. Nie musisz czekać na wyniki egzaminów maturalnych. Rejestracja to Twój pierwszy, formalny krok, by zacząć studia w School of Form.

Krok 1 – Załóż konto kandydata, wypełniając formularz zgłoszeniowy.
Krok 2 – Aktywuj swoje konto poprzez link aktywacyjny wysłany na podany przez Ciebie adres e-mailowy.
Krok 3 – Zaloguj się na konto kandydata oraz uzupełnij wymagane dane w formularzu zgłoszeniowym.

więcej o rejestracji

Egzamin

Aby dostać się do School of Form, nie musisz zdać egzaminu z rysunku. Egzaminy do School of Form składają się z dwóch etapów: warsztatu rekrutacyjnego i rozmowy na podstawie portfolio. W pierwszym etapie diagnozujemy Twoje predyspozycje manualne, w drugim chcemy poznać Ciebie i Twoje prace. Sprawdź planowane terminy egzaminów.

więcej o egzaminie

Uzupełnienie dokumentów

Już po egzaminie? Na koniec trochę formalności. Sprawdź, jakie dokumenty musisz nam dostarczyć, by zostać studentem School of Form.

więcej o wymaganych dokumentach