Ostatnie egzaminy do School of Form już 6 i 7 września. Zastanawia Cię, dlaczego nie egzaminujemy z rysunku? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Szukasz wskazówek ekspertów dotyczących przygotowania portfolio? O tym wszystkim opowiadamy podczas webinaru - zobaczcie.

mg 1169

Ostatnie egzaminy w School of Firm już 6 i 7 września!

Chcesz studiować wzornictwo? A może marzysz o zostaniu architektem?
Chcesz dowiedzieć się, czym wyróżnia się studiowanie tych kierunków w School of Form?

Obejrzyj poniższy webinar, w którym znajdziesz odpowiedzi dotyczące procesu rekutacyjnego, zadania egzaminacyjnego a także porady dotyczące przygotowania portfolio.

O egzaminach, portfolio i kierunkach School of Form opowiedzieli:

• Jola Starzak, architekt, wykładowczyni kierunku Architektura i Wzornictwo, opiekun specjalności Domestic Design - członkini komisji egzaminacyjnej do School of Form
  • Monika Wietrzyńska, brand manager School of Form, odpowiadająca za organizację egzaminów
  • Mateusz Kotas, student II roku wzornictwa, który z własnej perspektywy opowie o przebiegu egzaminów.