Na czym polegają egzaminy do SOF? Zapraszamy na webinar 13 sierpnia - School of Form

Ostatnie egzaminy do School of Form już 6 i 7 września. Zastanawia Cię, dlaczego nie egzaminujemy z rysunku? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Szukasz wskazówek ekspertów dotyczących przygotowania portfolio? O tym wszystkim opowiemy na webinarze już 13 sierpnia o godz. 17:00.

mg 1169

Ostatnie egzaminy w School of Firm już 6 i 7 września!

Chcesz studiować wzornictwo? A może marzysz o zostaniu architektem?
Chcesz dowiedzieć się, czym wyróżnia się studiowanie tych kierunków w School of Form?

Dołącz do widzów webinarium i sprawdź, jak zostać studentem School of Form. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Spotykamy się online 13 sierpnia o godz 17:00.

O egzaminach, portfolio i kierunkach School of Form opowiedzą:

• Jola Starzak, architekt, wykładowczyni kierunku Architektura i Wzornictwo, opiekun specjalności Domestic Design - członkini komisji egzaminacyjnej do School of Form
  • Monika Wietrzyńska, brand manager School of Form, odpowiadająca za organizację egzaminów
  • Mateusz Kotas, student II roku wzornictwa, który z własnej perspektywy opowie o przebiegu egzaminów.

Formularz zgłoszeniowy

Administratorem danych jest SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny z siedzibą przy ul. Chodakowskiej 19/31, 03-815 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu uczestnictwa w ww. wydarzeniu oraz w celu wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w ww. wydarzeniu.