Interesuje Cię człowiek i jego potrzeby? Jesteś kreatywny i chciałbyś mieć wpływ na swoje otoczenie, projektować innowacyjne rozwiązania, nowe produkty, materiały, modę, komunikację? Obejrzyj webinar z cyklu Drzwi Otwarte Uniwersytetu SWPS Online i poznaj nasze studia dla przyszłych projektantów w branży kreatywnej. Podczas spotkania online rozmawialiśmy o tym, jakie oferujemy specjalności na kierunku Wzornictwo, opowiedzieliśmy o tym co nas wyróżnia a także kim są nasi wykładowcy i na czym polega egzamin do School of Form. Mówiliśmy też o tym kim będzie projektant przyszłości i jakie powinien mieć umiejętności.

Oferta kierunku Wzornictwo na School of Form »

Podczas oglądania materiału uzyskasz odpowiedzi na pytania: (Klikając w interesujące Cię pytanie przeniesiesz się do momentu webinaru podczas którego padła na nie odpowiedź)

Co wyróżnia wzornictwo w School of Form?
Atmosfera w School of Form
Jakie specjalności dostępne są w ramach studiów? Jakie pracownie oferujemy?
Jak wygląda pierwszy rok studiów?
Dlaczego łączymy design z humanistyką? Jakie umiejętności powinien mieć projektant przyszłości?
Egzamin i portfolio z perspektywy studenta
Co powinno znależć się w portfolio?
Jak przygotować portfolio?
Dla kogo są studia w School of Form?
Co robimy po studiach w School of Form? Jak wygląda tok studiów?
Czy można łączyć studia z pracą?
Jakie umiejętności można nabyć?
Jak wyglądają zajęcia prowadzone przez tandem humanista i projektant?
A co jeśli nie umiem rysować?
Jakie stypendia oferujemy?
Na czym polega współpraca z biznesem?

Najbliższy wolny termin egzaminu 4 czerwca!