Interesuje Cię człowiek i jego potrzeby? Jesteś kreatywny i chciałbyś mieć wpływ na swoje otoczenie, projektować innowacyjne rozwiązania, nowe produkty, materiały, modę, komunikację? Obejrzyj webinar z cyklu Drzwi Otwarte Uniwersytetu SWPS Online i poznaj nasze studia dla przyszłych projektantów w branży kreatywnej. Podczas spotkania online rozmawialiśmy o tym, jakie oferujemy specjalności na kierunku Wzornictwo, opowiedzieliśmy o tym co nas wyróżnia a także kim są nasi wykładowcy i na czym polega egzamin do School of Form. Mówiliśmy też o tym kim będzie projektant przyszłości i jakie powinien mieć umiejętności.

Oferta kierunku Wzornictwo na School of Form »

Podczas oglądania materiału uzyskasz odpowiedzi na pytania: (Klikając w interesujące Cię pytanie przeniesiesz się do momentu webinaru podczas którego padła na nie odpowiedź)

Nowa siedziba School of Form w Warszawie!
Czym wyróżnia się Wzornictwo w School of Form? Co sprawia, że jest to kierunek praktyczny?
Ewa - nasza absolwentka - dlaczego wybrała School of Form?
Jakie specjalności oferujemy? Jakich umiejętności nabywają studenci wybierając konkretną specjalność? Co można robić po każdej ze specjalności?
Czym różni się specjalność Domestic Design od Industrial Design? Czym przy wyborze kierowała się nasza absolwentka?
Kim są nasi wykładowcy? Jak prowadzimy zajęcia?
Jak wyglądają praktyki w toku studiów?
Jak wygląda współpraca z biznesem? Jakie projekty realizują studenci z firmami?
Czy trzeba mieć zdolności artystyczne by dostać się do School of Form?
Jak wyglądają egzaminy do school of Form? Jak się przygotować?
Jakie kroki należy poczynić aby zrekrutować się do School of Form?
Czym różnią się studia stacjonarne od niestacjonarnych? Czy można przenosić się między trybami?
Jakie stypendia oferujemy?
Ewa o swoim projekcie dyplomowym oraz o tym co absolwenci robią po studiach?