Interesuje Cię człowiek i jego potrzeby? Jesteś kreatywny i chciałbyś mieć wpływ na swoje otoczenie, projektować innowacyjne rozwiązania, nowe produkty, materiały, modę, komunikację? Obejrzyj webinar z cyklu Drzwi Otwarte Uniwersytetu SWPS Online i poznaj nasze studia dla przyszłych projektantów w branży kreatywnej. Podczas spotkania online rozmawialiśmy o tym, jakie oferujemy specjalności na kierunku Wzornictwo, opowiedzieliśmy o tym co nas wyróżnia a także kim są nasi wykładowcy i na czym polega egzamin do School of Form. Mówiliśmy też o tym kim będzie projektant przyszłości i jakie powinien mieć umiejętności.

DO SoF embed

Oferta kierunku Wzornictwo na School of Form »

Podczas oglądania materiału uzyskasz odpowiedzi na pytania: (Klikając w interesujące Cię pytanie przeniesiesz się do momentu webinaru podczas którego padła na nie odpowiedź)

Kim jest projektant, czym powinien się wyróżniać?
Co sprawia, że nasz kierunek - wzornictwo jest kierunkiem praktycznym?
Dlaczego studentka zdecydowała się na wzornictwo i School of Form?
Jak wygląda pierwszy rok na tych studiach?
Jak łączymy rzemiosło, humanistykę i biznes?
Przykład realizacji, projektów związanych z biznesem.
Perspektywa studentki na współpracę wykładowców z różnych dziedzin.
Ulubiony projekt studentki.
Czym zajmują się absolwenci School of Form?
Jak wygląda infrastruktura School of Form? Pracownie, sprzęty itd.
Czy studentka spędza wiele czasu w pracowniach; czy ma ulubioną pracownię/warsztat?
Jak wyglądają praktyki? - perspektywa studentki.
Jak realizowane są praktyki? Czy pomagamy studentom w znalezieniu firm?
Co dały studentce obecne studia? Czy są tym, co sobie wyobrażała aplikując na nie?
Dlaczego warto studiować w School of Form?