plansze 02 790x615

ELEMENT TALKS (ELEMENTARZ PROJEKTANTA) TYM RAZEM W WARSZAWIE

Element Talks to konferencja poświęcona przedsiębiorczości projektanta i praktycznym aspektom jego pracy, która w zeszłym roku przyciągnęła 1600 uczestników. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 23 i 24 kwietnia 2016 w Praskiej Drukarni w Warszawie i jest skierowane do projektantów graficznych, produktu, UX i animatorów z kilku(nasto)letnim stażem, ale również do studentów. Partnerem Element Talks jest School of Form. Podczas wydarzenia można będzie uzyskać informacje nt. oferty uczelni na stoisku informacyjnym nr 3.

Tematem przewodnim najbliższej edycji Element Talks jest WSPÓŁPRACA. Prelegenci opowiedzą o różnorodnych relacjach, w jakie wchodzi projektant podczas swojej pracy. Wśród ekspertów znajdzie się ambasadorka School of Form oraz wykładowca szkoły - Zuzanna Skalska, a także duet projektantów z Nowego Jorku - Anton&Irene, Bruno Sellés - współzałożyciel studia Vasava z Barcelony czy współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia White Cat i marki modowej UEG - Michał Łojewski.
Oprócz ciekawych wykładów będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach - zarówno całodziennych, jak i krótkich, odbywających się w trakcie trwania konferencji. Premierowo w tym roku przeprowadzony zostanie Element Interview będący symulacją rozmów kwalifikacyjnych z udziałem przedstawicieli cenionych polskich studiów projektowych i agencji reklamowych.

Szczegóły:
www.elementtalks.com
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1552278505092387/

23-24 kwietnia 2016
Mińska 65