slider bachowski 2000x1154px 790x456

Zapraszamy do udziału w wykładzie Jak wypromować projekty w sieci, który już 10 lutego zainauguruje STREFĘ DESIGNU School of Form. Comiesieczne spotkania w Strefie poruszać będą najbardziej aktualne aspekty dotyczące designu, trendów, promocji wozrnictwa, projektowania zrównoważonego.

Jako pierwszy o promocji projektów w sieci opowie Michał Bachowski z portalu F5. Do niedawna uważano, że zamierzone i samodzielne stworzenie treści, które błyskawicznie rozprzestrzenią się w sieci, jest zadaniem niemożliwym. Okazało się jednak, że virale są jak najbardziej odtwarzalne, z czego chętnie korzystają zarówno gwiazdy internetu, jak i współcześni marketerzy. Uczestnicy wykładu dowiedzą się jak wykorzystać składowe virali do promowania własnych projektów.

O prowadzącym

MBA 454x303

Michał Bachowski, F5

Z wykształcenia ekonomista i design manager, z zamiłowania uzależniony od internetu obserwator wszelkich nowych tendencji w obszarach wzornictwa, technologii, mediów oraz marketingu. Swoją drogę zawodową zaczynał w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, gdzie pracował przy projektach doradczych dla takich firm jak Leroy Merlin, PROFIm czy Zelmer. Od 2012 roku w ekipie F5, gdzie współtworzy innowacyjną platformę content marketingową F5 Online i z powodzeniem zamienia pasję w zawód, pisząc o trendach rynku i kultury.