LidewijEdelkoortby 150x150

"GOING IN CIRCLES”
Li Edelkoort o tym, jak wszystko wokół nas staje się okrągłe

Uważana obecnie za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie, jest specjalistką od przewidywania trendów, której z uwagą słuchają największe światowe koncerny. Gościem specjalnym wydarzenia GRADUATION SHOW 2015, czyli wystawy pierwszych prac dyplomowych studentów School of Form, będzie mentorka i współzałożycielka szkoły – Li Edelkoort (www.trendtablet.com).
Drugiego dnia GRADUATION SHOW (26.06), poświęconego współpracy na linii design-biznes Li opowie o jednym z aktualnych dziś trendów – o tym w jaki sposób i dlaczego otaczające nas przedmioty i obiekty są coraz bardziej okrągłe.
Wykład ma formułę zamkniętą. Do dyspozycji osób zainteresowanych jego wysłuchaniem organizatorzy – School of Form oraz Concordia Design, przygotowali pulę 100 wejściówek. Informacje o możliwości ich otrzymania dostępne są na profilach organizatorów na Facebooku.

GOING IN CIRCLES
Wykład Lidewij Edelkoort