news03School of Form uruchamia nowy kierunek studiów podyplomowych Aranżacja przestrzeni wystawienniczych oraz targowych. To pierwsze studia podyplomowe w Polsce, które kompleksowo przygotowują do pracy w branży projektowania oraz koordynowania zabudowy targowej. Głównym celem przyświecającym autorom tego kierunku było zapełnienie niszy na rynku wystawiennictwa targowego w Polsce, którą stanowi niedobór świetnie wykształconych i doświadczonych projektantów stoisk i innych form wystawienniczych. Nasz program zapewnia możliwość zdobycia nie tylko podstawowej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim doświadczenia tej branży od strony praktycznej. Po zakończeniu studiów absolwenci będą posiadali kompletne portfolio projektów zabudowy targowej, co sprawi, że w oczach pracodawców nie będą już niedoświadczonymi osobami – tylko w pełni wartościowymi pracownikami.

Więcej informacji: http://www.podyplomowe.pl/swps-poznan/poznan-studia-podyplomowe/projektowanie-i-kreacja/aranzacja-przestrzeni-targowych-i-wystawienniczych