news0419 maja School of Form odbędzie się już piąte spotkanie z cyklu Fashion PR Talks. Tym razem porozmawiamy o cyfrowej rewolucji, dyktaturze contentu i popularnych narzędziach PR-u 2.0. Spotkanie poprowadzi Olka Kaźmierczak, autorka pierwszego w Polsce bloga o PR mody Fashion PR Girl i pomysłodawczyni projektu Fashion PR Talks.

Pretekstem do rozmowy o nowych narzędziach komunikacji jest dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość informacyjna. Dostępność różnorodnych rozwiązań technologicznych, przeformułowanie roli i charakteru influencera, a także wzrost znaczenia social media w budowaniu wizerunku marki są ciekawym punktem wyjścia do mówienia o współczesnych formach komunikacji.
Nowoczesny PR to droga szybkiego ruchu, na której odbiorca zajmuje tak samo ważne miejsce, jak nadawca komunikatu. Monolog został wyparty przez dialog. Marki dostały od współczesnej techniki ogromną szansę bycia na wyciągniecie wirtualnej ręki od swojego konsumenta. Zrozumienie zasad działania PR-u 2.0 jest kluczowe dla pracy obecnych i przyszłych PR-owców. – komentuje Olka Kaźmierczak, pomysłodawczyni projektu Fashion PR Talks.

Poznańskie spotkanie poświęcone będzie również nowym i ekscytującym z punktu widzenia promocji marki zjawiskom. Jedno z nich – brand journalism – podzieliło w ostatnim czasie PR-owców i dziennikarzy stawiając pod znakiem zapytania etykę pracy wykonawców obu tych zawodów. Majowe spotkanie skierowane jest do praktyków i amatorów branży PR, projektantów mody, studentów kierunków związanych z komunikacją i osób zainteresowanych biznesowym kontekstem branży mody.
Kolejne Fashion PR Talks, o zmienionej tematyce i formule, odbędzie się 20 czerwca we Wrocławiu. Więcej informacji o szczegółach projektu na www.fashionprtalks.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację na wydarzenie pod adresem http://bit.ly/1IgCCq3. Rejestracja trwa do niedzieli, do godziny 23:59.
Z wybranymi uczestnikami skontaktujemy się w poniedziałek, 18 maja o godzinie 9:00.

Fashion PR Talks | „PR 2.0. W 80 minut o nowych narzędziach komunikacji”
School Of Form
ul. Głogowska 18
Poznań