Serdecznie zapraszamy na cykl paneli "Zaprojektowane po ludzku", organizowany przez Gazetę Wyborczą, z udziałem wykładowców School of Form - Oskara Zięty, Macieja Siudy i Anity Basińskiej. Wydarzenie, którego partnerem jest Uniwersytet SWPS i School of Form, odbędzie się w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, w Łodzi przy ul. Narutowicza 34, 23 listopada 2017. Udział w konferencji jest niodpłatny i nie wymaga rejestracji.

zaprojektowane main

"Zaprojektowane po ludzku" to kampania społeczna mająca na celu zwrócenie uwagi na to jak i gdzie żyjemy, pracujemy, wypoczywamy. Dziś funkcją designu jest łączenie tego co użyteczne i trwałe, jakościowo na najwyższym poziomie ze stylem oraz adekwatną ceną. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na to, że podmiotem działań designu jest człowiek i jego potrzeby. Tak więc zaprojektowane przedmioty, przestrzeń czy biznes mają odpowiadać na oczekiwania i służyć ludziom w sposób jaki nas rozwija. Kampania odbywa się w ramach Festiwalu Myślenia Projektowego organizowanego w Łodzi w dniach 23-24.11.

23 listopada 2017

1. Panel MIASTO - Doświadczenie użytkownika: badać czy kreować?
Godz. 9.30-11.30

Moderator: Maciej Łaski
Paneliści:

- Oskar Zięta (School of Form)
- Radek Ratajczyk (SHOPA)
- Aneta Tomczak (Politechnika Łódzka)
- Łukasz Madej (Kampusplus.pl)

2. Panel DOM - Mieszkańcy postrzeczywistości. U siebie czyli gdzie? Kto potrzebuje czterech ścian?
Godz. 11.45-13.45

Moderator: Aleksandra Więcka ( Futourist)
Paneliści:

- Tomek Rygalik (treproduct.com)
- Mariusz Włodarczyk (ASP Łódź)
- Natalia Pietruszewska-Golba (codedesign.pl)
- Michał Piernikowski (Łódź Design Festival)
- Maciej Siuda (School of Form)

3. Panel PRACA - Gig czy Geek - dla kogo ludzie chcą pracować?
Godz. 14.00-16.00

Moderator: Aleksandra Więcka ( Futourist)
Paneliści:

- Radek Ratajczyk (SHOPA)
- Michał Haze (Mikomax)
- Anita Basińska (School of Form)
- Piotr Wojciechowski (FUZERS Service Design)