Letnia szkoła ceramiki miała swój bardzo udany debiut rok temu. W tym roku przygotowaliśmy warsztaty dla początkujących i dla zaawansowanych. Są to kompleksowe kursy ceramiczne prowadzone przez najlepszych w tej dziedzinie. W zależności od poziomu zaawansowania skupiamy się bardziej na samym procesie powstawania ceramiki lub na przełożeniu projektu na użytkowy produkt ceramiczny.

{slider=Letnia Szkoła ceramiki BASIC}

17-28 lipca

ABC projektowania i modelowania - podstawy pracy w studiu ceramicznym.
Uczestnicy kursu poznają techniki pracy z gliną (płaty masy, wałeczki, toczenie na kole) oraz przygotowują gipsową formę odlewniczą, uczą się odlewać masę porcelanową, dekorować i szkliwić czerep ceramiczny.

Prowadzący: Arkadiusz Szwed i Isia Czartoryska

Arkadiusz Szwed - projektant, technolog ceramiczny, specjalista w zakresie form przemysłowych. W School of Form Arkadiusz Szwed jest kierownikiem studia ceramicznego i wykładowcą na specjalności Domestic Design. Współtwórca projektu Waterlove.

Isia Czartoryska - absolwentka School of Form na kierunku Domestic Design. Od 4 lat asystenka Arkadiusza Szweda, z którym współtworzą projekt Waterlove.

kolaz szkola ceramiki

poziom zaawansowania: początkujący

cena: 3000 zł

Limit miejsc: 8. Zapisy zakończone.

{/slider}

{slider=Letnia Szkoła ceramiki PROFESSIONAL}

16-30 sierpnia

Zaprojektowanie i wykonanie produktu z porcelany.
Uczestnicy wykorzystują swoje umiejętności w zakresie procesu ceramicznego do opracowania konceptu oraz wykonania w pełni użytkowego produktu porcelanowego. Kurs obejmuje proces projektowy, wykonanie modelu, formy gipsowej, odlewanie masy porcelanowej, szkliwienie oraz wypalanie naczyń.

Prowadzący: Arkadiusz Szwed i Isia Czartoryska

Uzarowicz

poziom zaawansowania: zaawansowany

cena: 3000 zł

Limit miejsc: 8. Zapisy zakończone.

{/slider}

Aby się zapisać, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego. Na podany adres mailowy prześlemy potwierdzenie uczestnictwa. Po jego otrzymaniu prosimy o wpłatę zaliczki, w wysokości 50% ceny warsztatów na poniższy numer konta i przesłanie zwrotnie potwierdzenia wpłaty:

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
03-815 Warszawa, ul. Chodakowska 19/31
Raiffeisen Bank Polska SA
30 1750 1019 0000 0000 3625 3541
W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, oraz nazwy wybranego warsztatu.

Regulamin Letnich Szkół School of Form

Kontakt w sprawie warsztatów specjalizacji Domestic Design:

MG 0702