plansza 03

Designers, let’s talk business!

Konferencja Element Talks w Warszawie po raz czwarty, School of Form jednym z partnerów.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak rozwijać swoją karierę, biznes czy po prostu szukacie inspiracji do dalszych zawodowych działań - nie może zabraknąć Was w kwietniu podczas Element Talks. To największa konferencja dla projektantów w Polsce poświęcona biznesowym aspektom tego zawodu, która tym razem spodziewa się ponad 2000 uczestników z całej Europy. Oczywiście będziemy tez i my, ze stoiskiem School of Form, na którym będzie można uzyskać informacje o szkole oraz porozmawiać ze studentami. Uchylimy też rąbka tajemnicy i pokażemy dwa tegoroczne dyplomy.

Element Talks oswaja potwory takie jak finanse, negocjacje czy prawo autorskie zapraszając światowe autorytety w dziedzinie dizajnu. Goście dzielą się swoimi sukcesami i porażkami pokazując od kuchni zawód projektanta. Jak projektują, jak współpracują z klientami i jak pozostają projektantami nie tracąc duszy.

Praktyczna tematyka wykładów i warsztatów, świetna atmosfera oraz możliwość spotkania tysięcy wspaniałych ludzi w jednym miejscu przyciąga na wydarzenie nie tylko osoby, które pracują w branży kreatywnej, ale również tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś od liderów opinii, chcą nawiązać nowe kontakty zawodowe, poznać i zrozumieć trendy w dizajnie. My szczególnie polecamy wykład Dawida Wienera, naszego wykładowcy, o roli badań w procesie projektowym.

Z czego składa się Element Talks?

- 2 dni wykładów
- 2 sceny
- ponad 2000 uczestników
- 2 dni przed konferencją wypełnione po brzegi warsztatami