W ramach zajęć z warsztatu projektowego studenci 2-go roku Communication Design biorą udział w projekcie z magazynem KUKBUK. Zadaniem semestralnym międzynarodowej grupy studentów nad którą czuwa Bianka Rolando, opiekun specjalności Communication Design, jest przygotowanie 3 ilustracji przedstawiających śniadanie, obiad i kolację w oryginalny i odkrywczy sposób tak, aby zbliżyć się do tematu czym może być posiłek. Podczas pierwszych zajęć, które miały charakter otwierający, młodzi projektanci pochylili się nad zagadnieniem budowania relacji wokół posiłku i ich pogłębienia. W swoich poszukiwaniach odnoszą się do własnych doświadczeń oraz odczuć, wzorców kulturowych oraz coraz bardziej widocznej potrzeby powrotu do wspólnego spędzania czasu, którego integralną częścią nadal jest posiłek, nie tylko spożywany, ale też wspólnie przygotowywany.

kukbuk22

fot. Basia Bilon/School of Form