Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Strefy Designu 6 marca o godz. 17:00. Naszym gościem będzie Magdalena Lubińska, CEO w CODE DESIGN - katowickim biurze projektowo-strategicznym. Porozmawiamy o tym, jak wygląda proces tworzenia innowacji napędzanych designem (na przykładzie firm z branży bankowej i AGD działających w Polsce), jaki wpływ na budowanie scenariuszy przyszłości ma praca multidyscyplinarnych zespołów oraz panujące trendy społeczne i technologiczne.

Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji. Formularz znajduje się na dole strony.

code stopka

CODE Design Sp. z o.o. to biuro strategiczno-projektowe. Zajmuje się doradztwem strategicznym, projektowaniem produktów i usług oraz wdrażaniem ich na rynek.
Skutecznie identyfikuje nowe kierunki rozwoju i innowacji. Kierują się przekonaniem, że design jest efektywnym narzędziem strategicznym w biznesie. Pomagają organizacjom wypracować otwartą i elastyczną kulturę dla rozwoju kreatywnego tworzenia i wdrażania innowacji. Budują holistyczne doświadczenie marki (Brand Experience Design), dbając o wszystkie punkty styku z użytkownikiem – od produktu i usługi, po komunikację. Swoje działania opierają o metodologię Design Thinking wykorzystującą
narzędzia stosowane przez projektantów (tj. obserwacja, wizualizacja, prototypownie) do rozwiązywania wieloaspektowych wyzwań. Pracowali nad sukcesem rynkowym produktów znanych polskich marek, m.in.: Amica, mBank, Multibank, Vox Industrie, Zelmer S.A., ING Bank Śląski.

codedesign.pl

pani Magda

Magda Lubińska

Dyrektor Generalny i współzałożycielka biura projektowego CODE Architecture & Design Sp. z o.o. Specjalizuje się w design-driven innovation, zarządzaniu designem, budowaniu strategii i rozwoju marek w oparciu o design. Twórczyni sukcesu marki Moho, uznawanej za polskiego ambasadora designu na świecie. Jest pierwszą w Polsce laureatką międzynarodowych nagród z dziedziny zarządzania designem. W 2007 roku zdobyła Design Management Europe Award, która jest częścią europejskiego programu Admire pod patronatem Güntera Verheugena, komisarza Unii Europejskiej do spraw przemysłu i przedsiębiorczości.
Laureatka konkursu European SME Week Award 2010, “The Secret of Success - The Many Faces of European Entrepreneurship”, organizowanego przez Dyrekcję Generalną ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Komisji Europejskiej. Zdobywczyni pierwszego w historii polskiego “Oskara Designu” Red Dot Design Award 2008, a także prestiżowej Wallpaper Design Award 2005. Współpracuje z największymi osobowościami i markami w dziedzinie światowego designu i trendów. Jest jedną z bohaterek książki „Discovering Women in Polish Design” autorstwa Gian Luca Amadei oraz filmu pod tym samym tytułem wyprodukowanego przez Canal+.

6 marca 2017 o 17:00

School of Form, Głogowska 18 Poznań