W ramach Międzynarodowego Festiwalu Książek Fotograficznych XPRINT, Martyna Wyszykowska poprowadzi krótkie warsztaty wprowadzające do zagadnień związanych z projektowaniem książki i prowadzeniem narracji wizualnej. Spotkanie będzie składało się z wykładu, dyskusji oraz ćwiczenia.

logo xprint

Kiedy: 20.11.2016, godz. 10:00

Gdzie: School of Form ul. Głogowska 18 w Poznaniu

Zapisy: niestety, brak miejsc!

Martyna Wyrzykowska – projektantka graficzna, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Projektowanie jest dla niej formą komunikacji, dlatego równie mocno co na formie, koncentruje się na treści i konstruowaniu narracji wizualnych. Prowadziła szereg wykładów i warsztatów związanych z publikacjami fotograficznymi z fundacją Paper Beats Rock, a teraz kontynuuje te działania z Azimuth Press. W swojej pracy kładzie nacisk na research i projektowanie świadome społecznie.
Jej prace można zobaczyć na www.mwyrzykowska.com

XPRINT SMALL 2