Zapraszamy do udziału w piątym spotkaniu w ramach Strefy Designu w School of Form, które odbędzie się
18 października o godz. 18.00. Tym razem gościem Strefy będzie Marcin Wicha, z którym będziemy rozmawiać o PORAŻCE.

Większość opowieści o projektowaniu to opowieści o powodzeniu: udanych innowacjach, rozwiązanych problemach i zmianie na lepsze. A co z projektami nietrafionymi, nieudolnymi i niewydarzonymi? Dlaczego tak nas intrygują? Skąd fascynacja złym designem? Czy niewydarzone projekty bywają ciekawsze od udanych? Z Marcinem Wichą, autorem książki “Jak przestałem kochać dizajn”, porozmawiamy o prawie do błędów, frustracjach i radościach projektantów.

Rozmowę poprowadzi Mateusz Halawa - kierownik zespołu humanistyki i nauk społecznych w School of Form.

Marcin Wicha grafik i wspólnik w firmie projektowej Frycz i Wicha. Wydał książkę „Jak przestałem kochać dizajn” i kilka książek dla dzieci.

Niestety nie ma już miejsc na to wydarzenie, zapraszamy do udziału w kolejnych Strefach Designu.

wicha A3 1